Ako si vypracovať postavu do plaviek?

ako si správne vypracovať postavu do plaviekObdobie letných dovoleniek pomaly začína a ak ste si ešte nevybudovali postavu do plaviek, je ideálny čas začať. Bojíte sa drastický diét a jojo efektu? Skúste zvoliť nasledujúci spôsob a uvidíte, že sa budete môcť na pláži pýšiť peknou postavou. Uvidíte, že nebudete potrebovať ani lieky na chudnutie. Rýchle chudnutie vám zabezpečí správna životospráva. A nezabúdajte, nie je všetko len o jedle.

Jedzte minimálne päť porcií jedál denne


Sme tak zaťažení, že si ani neuvedomujeme, ale jedávame nezdravé jedlo, dvakrát za deň a to hneď rovno pred spaním. Odporúča sa jesť minimálne päť menších porcií zdravšieho jedla. Mali by sme sa vyhýbať mastným ťažkým vyprážaným jedlám a mali by sme ho nahrádzať ovocím, zeleninou, rybami a strukovinami.

V žiadnom prípade by sa nemali vynechávať raňajky. Hneď ráno, po tom, ako vypnete budík a odložíte ho na toaletný stolík, mali by ste vypiť aspoň dva deci čistej vody z vodovodu a ísť si pripraviť výživné raňajky. Káva nepostačí.


Pite veľa tekutín, najmä bylinkové čaje

Sústreďovať by ste sa mali najmä na čerstvé bylinkové čaje, ktoré uhasia smäd a pomáhajú pri chudnutí. Okrem toho blahodárne pôsobia aj na pokožku. Majú podobný účinok ako kyselina hyalurónová, o ktorej je známe, že vyhladzuje vrásky a udržiava pleť jemnú, vláčnu a hydratovanú.

športová aktivita chudnutie do plaviek a smoothiePokojne si cez horúce letné dni môžete spraviť aj populárne smoothies nápoje, poprípade bazovú vodu alebo čistú vodu s citrónom. Ak budete pravidelne piť, nebudete pociťovať až taký hlad a ľahko sa vám podarí schudnúť nadbytočné kilá, najmä tie z rizikových partií ako zadok, stehná a bruško.

Športové aktivity


Práve vďaka kombinácii zdravého stravovania a pohybu budete mať vytúženú postavu oveľa skôr, ako keby ste zmenili len svoje stravovacie návyky. Ak milujete beh, behávajte po práci. Vyvetráte sa, prídete na iné myšlienky, schudnete a zabudnete na všetky starosti. Ak radi bicyklujete, chodievajte na niekoľkokilometrové túry.

Venujte sa akejkoľvek športovej aktivite, ktorá vás baví a ktorú nadovšetko milujete. Čím častejšie jej budete holdovať, tým, skôr schudnete.

Pozrite si a využite aktuálne akcie a zľavy v lekárni Dr.Max. Akcie až do výšky -20%!

Tip: Momentálne prebieha aj akcia kde pri nákupe vybraných produktov La Roche-Posay v hodnote nad 21 € získate zľavu -7 €. 


Mohlo by vás zaujímať

ako rozoznať kratkozrakosť od ďalekozrakosti

Ako rozoznáte krátkozrakosť od ďalekozrakosti? 5 tipov na preventívnu ochranu zraku

„Ak sa zahľadíš do vlniacich sa vôd mora jasným, neskaleným zrakom, tak uzrieš v každej …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.