Zvieratá

Ako sa starať o žalúdok vášho psa

Ste milovníkom psov, máte svojho chlpatého kamaráta u seba doma a začali ste na ňom pozorovať, že možno trpí nejakou alergiou na jedlo či určité zložky v ňom? Potom je na čase konať a zabezpečiť mu to najlepšie, čo trh so stravou pre psíky ponúka.

Ako sa starať o žalúdok psa
Zdroj obrázku: LIGHTFIELD STUDIOS / stock.adobe.com

Riešenie na bežné alergie na stravu

Počuli ste už o hypoalergénnom krmive pre psov, ktoré zoženiete v tej najvyššej kvalite? Pre psov s alergiami je to obrovská pozitívna zmena. Len si to predstavte – už žiadne svrbenie, škrabanie alebo podráždené brušká pre vášho chlpatého priateľa.

Hypoalergénne krmivo pre psov je špeciálne vyvinuté tak, aby eliminovalo bežné alergény, ako je pšenica, sója a kukurica. A čo je najlepšie? Dodáva sa v rôznych príchutiach, takže váš pes si pri jedle vždy pochutná.

Tento typ krmiva od Panakei je kompletne bez konzervantov, dochucovadiel a lepku, pričom je určený pre psov všetkých plemien od dosiahnutého jedného roka s približnou váhou nad 5 kilogramov.

Môžete byť pokojní, keď viete, že svojmu chlpatému priateľovi poskytujete výživné a chutné jedlo, ktoré nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

Oživenie psej stravy

Granule môžete dopĺňať aj konzervami pre psov, ktoré sú plné chutného mäsa, ale predovšetkým sú plné živín a vitamínov, aké sú nevyhnutné pre dobrú kondíciu každého štvornohého miláčika.

Je niečo jednoduchšie, ako otvoriť konzervu plnú skvelého krmiva a len ju psovi ponúknuť? Môžete ju mať po ruke kdekoľvek ste a dopriať psovi plnohodnotné zasýtenie.

Konzervy sú predsa ideálne na spestrenie bežného denného jedálnička a môžete obmieňať príchute, a teda zdroje bielkovín v nich obsiahnutých.

A viete, ako poznáte kvalitnú konzervu pre psa? Stačí sa pozrieť na jej zloženie – čím kratšie, tým lepšie.

Vyhnete sa tak rôznym aditívam, ktoré môžu spôsobovať vášmu psíkovi tráviace ťažkosti. S kvalitným žrádlom sa prestane trápiť on, aj vy.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button