Nezaradené

Ako sa odvďačiť partnerovi za jeho lásku a vybrať mu originálny darček?

dárček partnerovy výlet na futbalAk máte vydarený vzťah aj po rokoch od svadby, patríte k menšine, ktorá sa môže pochváliť zdravým vzťahom založeným na 100% dôvere. Ak má váš partner v blízkej dobe sviatok a stále nemáte vymyslený darček, skúste sa mu odvďačiť napríklad týmito zaujímavými a trošku netradičnými darčekmi.

Zážitok v podobe Tour de France

Azda najväčšia letná cyklistická klasika a opäť s Petrom Saganom. Ak je váš milovaný fanúšikom tohto cyklistu, kúpte mu zájazd na Tour de France. Preteky sa onedlho začnú, preto ak túžite zažiť neopakovateľný cyklistický zážitok, neváhajte a zajednávajte zájazd čím skôr.

Materiálne darčeky sú fajn, ale so zážitkami sa porovnávať nedajú. Ak je váš milovaný dobrodružnejšej povahy, niet lepšieho darčeka ako práve tento. Konkurovať mu môže len zájazd na futbalový zápas.

Španielsky temperament na futbale

Ak ste milovníkmi španielskej kultúry a aj na dovolenky chodievate práve sem, odvďačte sa svojmu partnerovi napríklad aj tak, že mu vyberiete zápas obľúbených mužstiev zo španielskej La Ligy.

Tímy ako Real Madrid a Barcelona stoja určite za pozretie a ak máte trošku prehľad vo futbale, určite poznáte pár hviezd pôsobiacich v týchto tímoch.

Tričko s potlačou ako bonus

Ak chcete vášmu partnerovi pripraviť naozajstné prekvapenie, prichystajte mu zážitok a v podstate potešíte aj seba. Každý mladý Slovák túži vidieť svoje vzory zblízka a práve sprostredkovatelia takýchto netradičných zájazdov vám to umožnia.

Ak vyberiete športový zážitok, ako bonus k tomuto darčeku mu dajte vyrobiť tričko so špeciálnou potlačou loga tímu alebo s fotkou obľúbeného športovca. Na potlač tričiek potrebujete lisy na potlač textilu, tzv. termolisy.

Pripravte sa na sviatok vášho milovaného poctivo a vyberajte originálne darčeky, ktoré ho prekvapia a zároveň potešia. Nezabúdajte, že materiálne darčeky nie sú všetko. Dôležitá je dôvera, podpora a láska.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button