Nezaradené

Ako sa obliecť na prvé rande, aby ste zaujali?

ako sa správne obliecť na prvé randePrvé rande je veľmi stresujúca situácia, aj keď si to niekedy nepriznávame. Snažíme sa pripraviť na prvé stretnutie, pričom aj tak vždy zazmätkujeme a situácia sa vyvinie inak, ako by sme si predstavovali. Ak sa trápite pre to, lebo neviete, čo si obliecť na prvé rande, skúste sa inšpirovať napríklad našimi radami.

Na prvé rande nič vyzývavé

Ženy si myslia, že keď si oblečú šaty s výstrihom, muža upútajú. V podstate aj áno, ale mužovi takpovediac dávate najavo, že ste ľahká korisť a môže vás mať kedykoľvek bude chcieť. Obliekajte sa decentne a k outfitu zvoľte jednoduchú koženú dámsku kabelku.

Odporúčame peknú vzorovanú košeľu, nohavice a lodičky. Toto je podľa nás najlepšia kombinácia, ktorá rozhodne upúta aj muža, s ktorým sa máte stretnúť.

A čo páni na prvé rande?

Páni by si mali obliekať pánske košele, oblekové nohavice a samozrejme sako s kravatou.

Pekne oblečený a navyše galantný muž, ktorý žene odsunie stoličku, aby si sadla; otvorí jej dvere a naleje jej pohár chutného vína, je žiadaný. Ak aj vy budete takýto na prvom rande, ženu si získate.

Správanie

Ak chcete zaujať protisediaceho partnera, oblečenie nebude zohrávať až takú dôležitú úlohu v porovnaní s tým, ako sa budete správať. Na nič sa nehrajte, buďte spontánni, ale samozrejme, všetko s mierou. Ak ste boli ženatý/vydatá a nosili ste obrúčku, pre vás bude randenie pravdepodobne stresujúce tak či tak. Dôležité je správať sa slušne, nebyť vulgárny a pustiť protisediaceho parnera k slovu.

Ak chcete zaujať, dámy by si mali vyberať pekné nevyzývavé elegantné oblečenie. Páni by tentokrát mali zabudnúť na džínsy a pohodlné tričká a vytiahnuť zo skrine pánsku košeľu a nohavice. Zaujať zaujmete jedine elegantným oblečením, avšak pozor, ak máte neformálne rande – idete na prechádzky okolo jazera, plánujete podniknúť športové aktivity, tak v tomto prípade máte „povolené“ obliekať sa športovo.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button