Ako si vybraťVzťahy

Ako predpokladať, ktorý darček je vhodný pre muža?

Každý sme iní, len muži sú rovnakí! Samozrejme, že za tým treba hľadať vtip a odľahčiť aj túto stresovú situáciu. Pod tým myslíme zháňanie darčekov na poslednú chvíľu. Predpokladáme, že muž si darček sám kupovať nebude a jeho polovička je v tom dokonale zbehlá. Ale dobrých inšpirácií nie je nikdy dosť!

Ako vybrať vhodný darček pre muža
Zdroj: LightField Studios / Shutterstock.com

Ako opísať darček, ktorým muž nepohrdne?

Ťažko to zovšeobecňovať, pretože to, čo poteší jedného, nemusí ostatných. Ale je veľa vecí, čo mužov spája. Dôkazom toho by mohli byť najčastejšie kupované darčeky pre mužov akoby vyfiltrované vo viacerých eshopoch.

Môžeme vychádzať z toho, že muž nepristupuje k obdarúvaniu tak vážne ako žena. Poteší ho aj niečo malé a vtipné, divoké či až prehnané.

Darček si cení, ak má preňho význam v špecifických situáciách a pomôže mu z nich vykľučkovať, resp. odľahčiť si deň. Nie je teda na škodu hľadať tip na darček pre muža, ktorý mu pomôže zrelaxovať, zabudnúť na bežný pracovný či rodinný stres. Nevykresľujeme ich ako nejakých lenivcov, skôr podotýkame, že si vážia svoj čas, radi vytvárajú limity medzi formalitami a súkromím.

Zábava a relax sú síce fajn, no veľa obľúbených darčekov pre mužov nesú prívlastok praktické. Aj pomocou toho máme viaceré tipy na darčeky pre uľahčenie každodenných „nepríjemných“ činností, ako napr. hľadať ponožky, diaľkový ovládač, komplikovane meniť čistiace a hygienické prostriedky, upratovať veľa drobného neporiadku či skladať po sebe oblečenie.

Muži a ich iný zmysel pre humor  

To ich veľmi odlišuje od žien, ktoré sú najmä v tabuizovaných témach viac zdržanlivé a vyhýbajú sa aj príliš sporným, diskutabilným témam. Muži ich zato v podobe trefného darčeka ocenia. Môžu podliehať hoc aj posteľným radovánkam, intímnostiach či otázkam života a smrti.

Myslíte si, že ide o jednu celú vedu, ako vybrať darček pre muža? Vôbec nie, stačí sa ho na to (nenápadne) opýtať.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button