Vzťahy

Ako požiadať svoju partnerku o ruku?

Zásnuby sú významným miľníkom v živote dvoch partnerov. Mnohí muži sa na zásnuby pripravujú týždne, mnohí to zorganizujú rýchlo a spoliehajú sa na spontánnosť. Ak by ste chceli svoju partnerku požiadať o ruku, ako na to?

Návod ako požiadať o ruku
Zdroj obrázka: Autor: G-Stock Studio / Shutterstock.com

Vyberte vhodnú príležitosť na žiadosť o ruku

Výber vhodnej príležitosti je základom úspechu. Ak si nezvolíte práve najlepšiu príležitosť, môže sa to negatívne premietnuť do danej atmosféry, čo vás určite tešiť nebude. Ak chcete požiadať svoju partnerku o ruku, odporúčame vám vyhnúť sa Vianociam, Valentínu, či narodeninám partnerky.

Uprednostnite skôr iné príležitosti, ako pobyt v prírode, či na wellness pobyte. Ideálne, ak budete mať nachystanú na danú príležitosť aj kyticu ruží. Ruže sú kvety, ktoré milujú snáď všetky ženy, preto nimi rozhodne nemáte čo pokaziť. Objednávajte kyticu ruží vopred, aby ste ju mali na danú príležitosť nachystanú.

Okrem vyššie spomínaných príležitosti odporúčame večeru v reštaurácii, či pod holým nebom s fľašou dobrého vína a lahodného jedla.

Hovorte od srdca

Žiadne naučené básničky, či žiadosti o ruku s papierom ruke nie sú také zásnuby, aké by si ženy predstavovali.

Prirodzenosť je najkrajšia a platí to aj v tomto prípade. Ak máte pripravený snubný prsteň v krabičke, nehovorte pri tom žiadne romantické básne, ale hovorte od srdca a vyznajte svojej milovanej lásku.

Krásne vyznanie lásky a položenie tej čarovnej otázky, ku ktorej očakávate kladnú odpoveď, budú nezabudnuteľným momentom, ktorý si budete navždy pamätať.

Ak chcete požiadať svoju partnerku o ruku, vyberte vhodnú príležitosť a vždy hovorte od srdca. Zároveň je veľmi dôležité dať si záležať na výbere snubného prsteňa.

Vždy si spravte prieskum, vyberte klenotníctvo s najlepšími prsteňmi a nezabúdajte zvoliť predovšetkým správnu veľkosť. Tú zistíte, ak si dáte zmerať prsteň, ktorý má partnerka v šperkovnici.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button