Financie

Ako na osobný účet bez nezmyselných poplatkov?

ako získať bankový účet zadarmoMálokto chce v dnešnej dobe platiť za bankové služby. Navyše, ak je trh s bankovými inštitúciami natoľko pestrý, že si vyberie naozaj každý. Ak sa tiež radíte k tým, ktorí od svojej banky vyžadujú profesionálny prístup, nadštandardné zázemie a bezplatnosť jednotlivých úkonov, bude vašou voľbou mKonto. Ako získať bankový účet bez mesačných poplatkov?

Osobný účet od mBank si zakladá na jednej zásadnej veci. Tento bankový produkt je poskytovaný úplne zadarmo.

Áno, na rozdiel od iných bánk, neplatíte množstvo nezmyselných poplatkov, ktoré sa môžu ročne vyšplhať do astronomických súm v horizonte niekoľko desiatok eur.

Prednosti osobného účtu mKonto

Ak by sme mali vykonať komplexnú charakteristiku, je nutné poznamenať, že mKonto je primárne určené pre fyzické osoby, teda pre bežných ľudí. Tí potrebujú platiť veľa vecí bezhotovostne, radi by si uložili svoje peniaze do banky a nemajú potrebu nosiť na nákupy veľkú hotovosť, ale dávajú zelenú platobnej karte.

Osobný účet tohto typu vás presvedčí v podstate okamžite potom, ako vám bude povedané nasledujúce.

  • Neplatíte za vedenie účtu
  • Neplatíte za prichádzajúce a odchádzajúce platby
  • 1 výber mesačne z ľubovoľného bankomatu v SR alebo v zahraničí zadarmo a bez podmienok. Pri aktívnom používaní karty môžete získať až 4 výbery úplne zadarmo

Správa financií prostredníctvom internetu

Ak si založíte mKonto, verte, že k peniazom budete bližšie ako si vôbec myslíte. Spoločnosť mBank ponúka svojim klientom prehľadné internetové bankovníctvo, v ktorom si nastavíte trvalé príkazy, inkasá a ostatné služby ako inak, zadarmo.

Ku kompletnému spravovaniu financií prispieva tiež mobilné bankovníctvo pre smartfóny (inteligentné telefóny). O akýchkoľvek pohyboch môžete byť informovaní e-mailom alebo bežnou SMS správou. Skrátka nepretržitý dohľad nad financiami 24 hodín denne 7 dní v týždni.

mKonto banner

V čom vás prekvapí mKonto?

V jednoduchosti, dostupnosti a v maximálnom pohodlí. Tešiť sa môžete na veľa príjemných vecí, medzi ktoré patrí napríklad výber platobných kariet – mKarta, Zlatá mKarta a mNálepka. Aj už spomínané výbery z bankomatov prinášajú ďaleko viac možností ako sa na prvý pohľad zdá.  Od septembra 2016 totiž prichádzajú zásadné novinky.

  • Pri aktívnom využívaní karty  sú všetky výbery z ľubovoľného bankomatu v SR i v zahraničí zadarmo, stačí si vybrať vždy aspoň 70 EUR

Podstatné je tiež zmieniť, že jedna osoba môže na svoje rodné číslo vlastniť len jediné mKonto. K nemu si však založíte až štyri pridružené kontá eMax a eMax Plus. Poprípade dáte prednosť spolumajiteľovi alebo si určíte disponenta.

Jednoduchá cesta k mKontu…

Ak tužíte vlastniť bezplatný osobný účet, ktorý možno rozšíriť o mnoho ďalších služieb, potom voľte mKonto. To môžete získať z pohodlia vlastného domova bez nutnosti navštevovať vzdialené pobočky či mKiosky. Navyše sú k dispozícii profesionálni operátori, ktorí vám vyhovejú v mnohých oblastiach a poradia s danými problémami.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button