Nezaradené

Ako na kúpeľňový ošiaľ

kúpeľňový ošiaľ a sprchové kútyNemáte po ruke bytového architekta a dosluhujúce zariadenie vašej kúpeľne je v stále v horšom a horšom stave? Nezúfajte a vrhnite sa do jej rekonštrukcie aj svojpomocne. Nie je na tom nič ťažké a po celkovej rekapitulácií vložených investícií do nej si s radosťou ušetríte aj na iné veci. Ako na kúpeľňový ošiaľ a jej celkovú rekonštrukciu sa dozviete v nasledujúcom článku.

Ako postupovať pri zariaďovaní kúpeľne

Priestor kde trávite aj pomerne veľa času potrebuje ten správny kúpeľňový nábytok. Jeho rozloženie a farebné variácie sú tým najľahším  krokom.

Nezabúdajte na to, že je ale dôležité si v takýchto prípadoch všetky tomu predchádzajúce kroky dobre premyslieť. Potom už ostáva len na Vás aké prevedenie, či vzor zvolíte práve do tej vašej kúpeľne.

Ako vyberať nábytok a vybavenie do kúpeľne

Výber je široký a aj vodovodné batérie sú dnes moderné a tie staré kvapkajúce už veľmi rýchlo nahradia. Napríklad s takou pákovou vodovodnou batériou sa oveľa ľahšie manipuluje, nedochádza k uniku vody a tým pádom sú aj  úspornejšie.

Popri tom ak spomenieme jednoduchú reguláciu teploty tak o šetrnosť batérie nie je teda núdza. Prečítajte si aj článok ako vyčistiť vaňu.

Dva v jednom?

Jednoduchých riešením ako rekonštruovať kúpeľňu a poprípade ušetriť na špeciálnej vodovodnej batérií je mnoho. Moderné sprchové kúty sú v tomto zmysle tým pravým orechovým.

Pohodlná manipulácia, jednoduchá obsluha a veľmi šikovné riešenie je označenie pre ten správny sprchový kút. Ak si po jeho inštalácií na takýto komfort zvykneme, určite banovať nebudeme.

Multifunkčné sprchové kúty

Sprchový kút má naviac mnoho funkcií,  ktoré nám môžu pomôcť spríjemniť vykonávanie osobnej hygieny. Masáž, či príjemná hudba, to všetko môže byť jeho súčasťou a tak si vlastne vytvoríme s trochou predstavivosti vlastné wellnes zariadenie.

Nie je predsa nič príjemnejšie ak sa po náročnom a namáhavom dni zrelaxujeme v domácom prostredí a s nemalou úsporou finančných prostriedkov. Kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie, alebo sprchovací kút, všetko to, nám veľmi efektne a samozrejme aj účelovo poslúži aj do budúcna.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button