Domácnosť

Ako modernizovať obývací priestor a na čo sa v prvom rade zamerať?

Obývačka je miestnosť, kde trávime najviac času. Vzhľadom na to, že dni sa začínajú rapídne skracovať a dlhé zimné večery sa blížia, každý z nás si snaží tieto priestory spríjemniť, zmodernizovať skôr, ako budú dni také krátke, že si ich nestihnú dostatočne užiť.

Ako teda modernizovať obývací priestor a na čo sa v prvom rade zamerať?

Výmena sedacej súpravy

Ak vám už stará sedacia súprava dosluhuje, je potrebné ešte skôr, ako príde zima, vymeniť sedačku za novú. Nové sedacie súpravy ponúka každá známa predajňa nábytku.

Urobte si prieskum a kúpte si takú, ktorá bude stabilná, bude mať kvalitný poťahový materiál a hlavne zmestí sa do obývačky a poskytne dostatok miesta na sedenie.

Výmena obliečok na dekoračné vankúše

Ak chcete zmodernizovať obývací priestor, vymeňte obliečky na dekoračné vankúše. Odporúčame zamerať sa na jesenné farby, ktoré obývačku krásne oživia a naladia na farebné ročné obdobie.

Horčicová, bordová, zelená, hnedá, sivá – toto sú farby, ktoré budú krásne vynikať práve v tomto ročnom období. Kúpte si preto nové obliečky na dekoračné vankúše a oblečte ich do farieb jesene.

K týmto obliečkam odporúčame zladiť aj deky na prikrývanie a deky, ktoré používate ako ochranu sedacej časti sedacej súpravy.

Ak máte modernejšie rohové sedačky, odporúčame vám viac dekoračných vankúšov. Na týchto sedačkách vynikne viac dekoračných vankúšov.

Nové koberce pod konferenčný stolíky

Pod konferenčné stolíky vám odporúčame dávať huňaté dlhovlasé kusové koberce rozmerovo vyhovujúce tak, aby dokonale pasovali práve pod tento stolík. Pri pozeraní televízie budete mať chodidlá v mäkkúčku, čiže sa budete cítiť lepšie, a to aj v tom prípade, keď bude za oknami usmoklené počasie. Kombinácia béžového, hnedého a bieleho huňatého koberca so svetlými laminátovými podlahami krásne vynikne aj vo vašej obývačke. Prečítajte si aj článok ako vyčistiť koberec.

Teraz na jeseň sa obklopte jesennou výzdobou. Do vázy si dajte konáriky so šípkami, kúpte si vonné sviečky a pridajte viac vankúšov a diek, ktoré každý člen vašej rodiny zaručene ocení.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button