Kuchyňa

Ako dopriať trochu luxusu vlastnej kuchyni?

Pripravujeme v nej jedlo, častokrát ho aj konzumujeme a preto je pochopiteľné, že v tejto miestnosti je ťažké udržať si dlhodobo poriadok. Interiérové trendy sa menia a vidieť to aj na kuchyniach. Kým kedysi dominovali výsostne drevené rustikálne kuchynské linky, dnes sa viac uprednostňujú jednoduché moderné kuchynské linky s čistými líniami v matnom alebo lesklom prevedení, ktoré zaberajú celú plochu steny, čiže poskytnú maximum úložného priestoru.

Ako zariadiť luxusnú kuchyňu
Zdroj obrázka: Autor: Breadmaker / Shutterstock.com

Ak zrovna nechcete meniť kuchynskú linku, ale menšie zmeny by si vaša kuchyňa zaslúžila, ako jej dopriať trochu luxusu? Na čo sa zamerať?

Luxusný kávovar

Ak chcete dopriať svojej kuchyni trochu luxusu, odporúčame nový luxusný kávovar. Medzi luxusné značky kávovarov sa dlhé roky zaraďuje aj kávovar značky Miele. Voľne stojaci kávovar Miele dokáže plnohodnotne nahradiť lacné verzie kávovarov a dokáže vám svojim vzhľadom zmodernizovať kuchynský priestor.

Kvalitné nadčasové prevedenie a navyše množstvo funkcií na prípravu kávy robia z kávovaru tejto značky jednotku na trhu.

V prípade, že predsa len budete plánovať aj výmenu kuchynskej linky, odporúčame vám uprednostniť luxusný zabudovateľný kávovar značky Miele. Takýto kávovar je už ale úplne iná liga.

Pracovné dosky z kameňa

Kuchynské pracovné dosky bývajú najčastejšie opotrebovávané a z tohto dôvodu, ak chcete dopriať trochu luxusu vlastnej kuchyni, vám odporúčame ich výmenu po určitých rokoch.

Ak už je aj tá vaša opotrebovaná a zažratá špina sa nedá žiadnym spôsobom zakryť, skúste kúpiť novú pracovnú dosku z kameňa. Nové pracovné dosky z kameňa prinesú luxus do vašej kuchyni, nezávisle od toho, v akom štýle máte zariadenú kuchynskú linku. Najvhodnejší je predovšetkým kameň žula.
Mať originálnu pracovnú dosku z prírodného kameň, ktorý roky rástol v prírode, je niečo, čo každý chce mať. Každý kus je originál a v tom je jeho veľká výhoda.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button