Návody

Aké veci by mužom nemali chýbať v pánskej taške?

Tašky a kabelky sú doplnok, ktorý potrebujeme mať pri sebe všetci. Poskytujú nám úložný priestor na všetky potrebné veci, ktoré potrebujeme mať pri sebe, ak sa nenachádzame doma.
Viete ale aké veci by práve mužom nemali chýbať v pánskej taške?

Štýlové pánske tašky
Zdroj obrázka: Autor:  Still AB / Shutterstock.com

Puzdro na mobil

Aj keď teraz sa predávajú rôzne obaly na mobily, je lepšie, aby boli mobily chránené aj vreckom. Ak nosievate v taške aj jedlo a tekutiny, práve vrecko pomôže ochrániť mobil pred znehodnotením. Navyše ak používate Dual SIM mobily, o to viac by ste si mali dávať pozor, keďže v jednom mobile máte aj firemné telefónne čísla.

Papierové vreckovky

Nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať a preto je dobré ich neustále nosiť so sebou. V lete k nim doplňte aj vlhčené vreckovky.

Papierové vreckovky majte na viditeľnom mieste v pánskej taške, aby sa nestalo, že budete musieť celú pánsku tašku vyhádzať.

Diár, zápisník a pero

V pánske taške by nemal chýbať ani diár, zápisník a pero. Ak ste často na cestách a musíte si zapisovať konkrétne termíny a stretnutia, potom vám tieto pomôcky budú v pánskych taškách potrebné. Pánske tašky sú dostatočne priestranné, aby sa vám tam zmestil aj malý zápisník, či diár s perom, preto si ich nezabúdajte do nich dávať, aby ste si prípadný nový termín mohli kedykoľvek zapísať.

V pánskych taškách by okrem tohto nemali chýbať doklady, doklady k autu, kľúče od domácnosti, kľúče od auta a samozrejme aj žuvačky, či nejaké osviežujúce cukríky v prípade potreby.

Určite odporúčame najmä v horúčavách mať pri sebe fľašu tekutín, ideálne čistej vody, ktorá vám v prípade núdze uhasí smäd.

Ak viete, že nebudete mať možnosť nikde sa najesť, vezmite si aj nejakú maškrtu, či jedlo. Odporúčame vám ale dôkladne ho zabaliť, aby ste si nezašpinili vnútro pánskej tašky.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button