Kuchyňa

Aké tipy vám ponúkame na zatraktívnenie kuchyne?

Varíme v nej a väčšinou dané jedlo aj konzumujeme. Vo väčšine kuchýň je zároveň aj jedáleň a preto je pochopiteľné, že si ju chceme z času na čas zatraktívniť. Aké tipy vám ale ponúkame na zatraktívnenie kuchyne?

Návod ako si zatraktívniť kúchyňu
Zdroj obrázka: Followtheflow / Shutterstock.com

Kúpte si modernejšie obrusy

Obrusy slúžia ako ochrana, ale aj ako dekorácia jedálenských stolov. Ak si chcete zatraktívniť kuchyňu, odporúčame vám kúpiť si modernejšie obrusy. Dôkladne si pomerajte rozmery stolov a až potom vyberajte motívy, vzory, ktoré sú vyobrazené na obrusoch.

Modernejšie obrusy prinesú príjemné osvieženie kuchyne a jedálne. Stačí si vybrať vzor, ktorý vás najviac zaujme. Nič nepokazíte ale ani klasickými jednofarebnými obrusmi.

Kvalitné stojany na koreničky

Otočné stojany na koreničky, alebo klasické drevené stojany na koreničky sú praktickou pomôckou v kuchyni, ale dokážu priestor v kuchyne aj pekne zatraktívniť.

Ak ste mali koreničky porozhadzované kade-tade po policiach v kuchynskej linke, takto ich budete ma na jednom mieste a nemusíte ich pri varení hľadať.

Nové záclony, závesy

V kuchyni oceníte aj nové záclony, či závesy. Zjemňujú miestnosť a sú peknou dekoráciou okien. Ak máte jedáleň prepojenú s kuchyňou a z tejto časti aj prechod do záhrady, oceníte dlhé závesy po zem. V bytových kuchyniach využijete skôr kratšie záclony.

Závesy odporúčame ladiť k farbe kuchynskej linky, ale aj k farbe dizajnových kuchynských stoličiek, či k farbe jedálenského stola.

Ak si chcete zatraktívniť kuchyňu, okrem predchádzajúcich tipov vám odporúčame umiestniť pred kuchynskú linku pekný behúň, kúpiť si praktické koše na triedenie odpadu, ale môžete si kúpiť aj nové obrazy na stenu, či pekné a zároveň praktické nástenné hodiny.

V kuchyni odporúčame mať aj stojany s kvetináčmi na bylinky. Najmä počas sezóny čerstvých byliniek ich budete naplno využívať.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button