Nezaradené

Aké schody sa hodia do vášho domu?

vhodne schody do domácnostiNa prekonávanie výškových rozdielov vrámci domácnosti budete potrebovať schodište.

Ak práve uvažujete nad novými schodmi, poradíme vám, aké schody si vybrať do vašej domácnosti. Nové schody nie sú lacná položka, preto si pri ich výbere dajte záležať.

Moderné schody kombinované s kovom a sklom

Štýl, elegancia a nadčasovosť. Týmto by sme mohli vystihnúť všetky pozitíva moderných schodov kombinovaných s kovom a sklom. Jednoduché drevené schody sú tiež veľmi pekné, ale majitelia moderných domácnosti chcú niečo, čo bude vynikať, čo bude niečím výnimočné.

Kombinácia troch materiálov vytvára dobrý dojem a predstavuje súhru troch na prvý pohľad rozdielnych materiálov. Ak chcete trendový a minimalistický interiér domácnosti, určite si vyberte tento typ schodov. Moderné schody z dreva, kovu a skla váš domov krásne oživia.

Obklad na schody

Ak vás neoslovila predchádzajúca ponuka, ktorú sme vám predstavili v riadkoch vyššie, máme pre vás úplne iný typ schodov.

Betónové schody s najmodernejším dreveným obkladom na schody vám do interiéru vášho rodinného domu perfektne zapasujú. Ak ste doteraz pochybovali o pevnosti samonosných drevených schodíšť, pri betónových schodoch s dreveným obkladom na schody sa tohto báť nemusíte.

Pri výbere dreveného obkladu si ale dávajte pozor na hrúbku tohto obkladu. Výhodou dreveného obkladu je to, že je príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava a pôsobí nadčasovo.

Kvalitný drevený obklad je len kvalitný drevený obklad. Žiadne parkety a dlažba ho nenahradia.

Farebné prevedenie schodov

Ak chcete mať doma kvalitné drevené schody, vyberajte si nielen kvalitné materiálové prevedenie, ale aj to, akej farby bude vaše nové schodište. Odporúčame vám farbu schodov ladiť k farbe rámov vašich kvalitných plastových okien.

Vyberte si betónové schodište s kvalitným dreveným obkladom alebo schody kombinované s kovom a sklom a uvidíte, že investované peniaze budú stáť za to.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button