Práca a vzdelanie

Aké darčeky by ste mohli podarovať firmám ako poďakovanie za spoluprácu?

S blížiacim sa záverom roka pomaly bilancujeme tento rok. Bol poznačený pandémiou a mnoho ľudí na tento rok nebude spomínať v dobrom, avšak blíži sa ďalší rok, ktorý môže byť ešte lepší a preto sa s týmto starým musíme patrične rozlúčiť.

Firemné darčeky za spoluprácu
Zdroj obrázka: Autor:  insta_photos / Shutterstock.com

Ak podnikáte, využite práve toto obdobie na poďakovanie spolupráce firmám, ktoré s vami v tomto ťažkom roku boli a nakupovali od vás.

Aké darčeky by ste mohli podarovať firmám ako poďakovanie za spoluprácu?

Káva ako darček

Firmám môžete podarovať napríklad dobrú kávu. Káva je vďačný darček, ktorý firmy využijú buď priamo na pracovisku, alebo si ich konatelia vezmú domov. Vyberajte dobrú pražiareň kávy, aby sa jednalo naozaj o kvalitnú kávu, z ktorej sa bude dať pripraviť lahodný nápoj. Kvalitná káva je základ a oplatí sa investovať do tej, ktorá je vyrobená v tej najlepšej pražiarni kávy.

Odporúčame vyberať pekné darčekové balenie a ku káve môžete pribaliť aj dve šálky s podšálkami ako pozornosť.

Hrnčeky s potlačou

Okrem kávy sú vhodným darčekom aj hrnčeky s peknou potlačou hrnčekov, ideálne s logom vašej firmy. Jedná sa taktiež o praktický darček, ktorý vás bude samozrejme aj reprezentovať. Môžete si ich vyrobiť aj sami.

Budete však potrebovať termolis na hrnček a samozrejme jednofarebné hrnčeky. Tieto darčeky pre firmy môžete darovať aj vo väčšom množstve, aby potešili viacerých zamestnancov firmy.

Diáre a zápisníky

Veľmi praktický darček pre obchodných partnerov. Každý z nich si potrebuje značiť termíny a stretnutia, ktoré bude musieť zrealizovať. Práve diáre, či zápisníky im pomôžu mať v termínoch a stretnutiach prehľad. Odporúčame vám kúpiť praktické zápisníky a nechať si vyrobiť diáre s logom vašej firmy. Nemusí tam byť logo, ale môže. Záleží na vás, akú možnosť si vyberiete.

K týmto zápisníkom a diárom odporúčame dokúpiť aj praktické pero v peknom puzdre.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button