Práca a vzdelanie

Ako sa každý deň naučiť niečo nové?

Pocket History a ako sa naučiť každý deň niečo novéJeden z najlepších spôsobov ako využiť voľný čas je definitívne učiť sa nové veci. Najúspešnejší ľudia ako Bill Gates, Elon Musk alebo Warren Buffett sa vzdelávajú neustále. Namiesto vysedávania pred televízorom alebo nekonečného skrolovania na Facebooku sa môžete aj vy naučit niečo nové každý deň. V súčasnej dobe technológií vám s tým môžu pomôcť nesmierne užitočné aplikácie, ktoré sú vyvinuté presne na tento účel. Prečítajte si článok ako sa každý deň naučiť niečo nové pomocou mobilnej aplikácie Pocket History.

Mobilná aplikácia Pocket History

vzdelávacia mobilná aplikáciaBezplatná mobilná aplikácia Pocket History prináša zaujímavé fakty každý deň. Všetko vyhľadávanie je automatické, tak aby ste vy mohli kedykoľvek pohodlne čerpať tie najzaujímavejšie informácie. To znamená, že nestratíte váš drahocenný čas.

Nezáleží na tom, či len čakáte niekde dlho na autobus alebo máte pred sebou dlhú cestu vlakom, ak neviete čo robiť, keď sa nudíte, táto aplikácia vám dá vždy odpoveď.

Články, knihy a videá na jednom mieste

Všetky fakty ponúkajú krátke zhrnutie s odkazmi na detailné články, ktoré si môžete prečítať ak vás daný fakt zaujal. Takto dostane odpoveď na každú otázku a získate širší prehľad o všetkom, čo vás zaujíma.

Prečítajte si aj články:

Výhody

Veľkou výhodou tejto aplikácie sú ďalšie skvelé zdroje o jednotlivých faktoch. Na jednom mieste nájdete všetko podstatné.Môžete si pozrieť videá, ktoré vás prenesú v čase na miesto, kde sa fakt stal alebo si vypočujete slová odborníkov.

novinky a vzdelávanie a mobilná aplikáciaNa svoje si prídete ajak sa chcete priblížiť k úspešným ľuďom, ktorí čítajú knihy každý deň. Aplikácia Pocket History totiž ponúka rôzne pútavé knihy a väčšina z nich je dostupná na čítanie.

Keďže každodenné dianie vo svete sa týka nás všetkých, v aplikácii Pocket History nájdete aj kvalitné správy z každého kúta Zeme.

Prehľad o aktuálnej situácii vo svete je takisto dôležitý, pretože aj to je určitý znak vzdelania.

Vytvorte si vlastnú knižnicu

Možnosť uložiť si všetky zaujímavé fakty, články, videá a knihy priamo v aplikácii pridáva ešte väčšiu kvalitu pri učení sa nových vecí. Takto sa môžete kedykoľvek vrátiť k svojim obľúbeným knihám či videám.Všetko, čo vás zaujme viac už nikdy nestratíte.

Ak ste odhodlaní pridať k vašim vedomostiam každý deň niečo nové, spomenuté vlastnosti tejto aplikácie vám rozhodne pomôžú dosiahnuť váš cieľ. Je dôležité si pamätať, že žiadny deň nie je zbytočný ak ste sa naučili niečo nové.

Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixo.pockethistory

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button