Ako si vybrať

18 vianočných darčekov na poslednú chvíľu pre každého

Vianoce sú skvelou príležitosťou na prejavenie lásky a pozornosti svojim blízkym. Ak ste však v poslednej chvíli a stále hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, nezúfajte. Tu je zoznam 18 vianočných darčekov na poslednú chvíľu, ktoré sú vhodné pre rôzne vekové kategórie a zaujmi vašich blízkych.

Tipy na vianočné darčeky na poslednú chvíľu

Kniha

Darček, ktorý vždy poteší, najmä ak je to kniha od obľúbeného autora alebo z obľúbenej oblasti.

Môže to byť beletria, zábavná kniha, kuchárska kniha alebo kniha s príbehmi na pobavenie celé rodiny.

Všeobecné vianočné darčeky

Všeobecné vianočné darčeky sú vždy vhodné ako posledná možnosť, pretože sa hodia takmer ku každému. Môže to byť kvalitná kožená peňaženka, kvalitný parfum alebo dobrý kalendár na budúci rok.

Hračky pre deti

Ak hľadáte darček pre malého chlapca alebo dievčatko, môžete zvážiť kúpu hračky. Môže to byť stavebnica, autíčka alebo hračka na varenie pre malých kuchárov.

Darček pre milovníka športu

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto je nadšeným športovcom, môžete im dať darček súvisiaci so športom.

Môže to byť loptička, športové oblečenie alebo iné športové vybavenie. Ďalšími  možnosťami darčekov na poslednú chvíľu môžu byť vstupenky na športové zápasy alebo tréningový plán s osobným trénerom.

Darček pre milovníka kávy

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto je nadšený kávou, môžete im dať darček súvisiaci s kávou. Môže to byť kvalitná kávová kanvica, kvalitná káva alebo kávovar na prípravu espressa.

Darček pre milovníka cestovania

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje cestovanie, môžete im dať darček súvisiaci s cestovaním. Môže to byť cestovateľská kniha s tipmi na výlety alebo príslušenstvo na cestovanie, ako sú napríklad cestovné tašky alebo kufre.

Darček pre milovníka hudby

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje hudbu, môžete im dať darček súvisiaci s hudbou.

Môže to byť hudobný album od obľúbeného interpreta alebo hudobný nástroj, ak dotyčná osoba na nejakom hudobnom nástroji aj hrá. Inými možnosťami môžu byť hudobné zariadenia, ako sú slúchadlá alebo reproduktory, alebo výborný darček na poslednú chvíľu sú aj vstupenky na hudobný koncert.

Darček pre milovníka módy

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto sa zaujíma o módu, môžete im dať darček súvisiaci s módou. Môže to byť kvalitná kabelka alebo pánska kožená peňaženka, oblečenie alebo doplnky ako šatky alebo náramky.

Darček pre milovníka záhradníctva

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje záhradníctvo, môžete im dať darček súvisiaci s touto aktivitou. Môžu to byť semienka rozličných kvetov alebo zeleniny, záhradné náradie alebo kvalitné kvetináče.

Darček pre milovníka kultúry

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto sa zaujíma o kultúru, môžete mu dať darček súvisiaci s kultúrou. Môže to byť kniha o histórii alebo kultúre určitého regiónu, vstupenky do múzea alebo na divadelné predstavenie.

Darček pre milovníka kreatívnych aktivít

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto rad tvorí a vytvára rôzne veci, môžete im dať darček súvisiaci s týmito aktivitami. Môže to byť napríklad sada na maľovanie alebo šitie, alebo sada na tvorbu náušníc alebo náramkov.

Darček pre milovníka filmov

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje filmy, môžete im dať vianočný darček súvisiaci s filmami.

Môže to byť DVD alebo Blu-ray filmový box set, alebo vstupenky na filmové premietanie. Inými možnosťami môžu byť filmové tričká alebo filmové suveníry.

Darček pre milovníka varenia

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje varenie a pečeni, môžete im dať darček súvisiaci s touto aktivitou. Môže to byť kvalitný kuchynský nástroj, ako je nôž alebo mixér, alebo kuchárska kniha s receptami.

Inými možnosťami môžu byť kvalitné koreniny alebo prípravky na varenie.

Darček pre milovníka zábavy

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje zábavu a rôzne aktivity, môžete im dať darček súvisiaci s touto aktivitou.

Môže to byť napríklad hra na konzolu alebo počítač, alebo vstupenky do zábavného parku alebo na kúpalisko. Inými možnosťami môžu byť rôzne hry alebo puzzle.

Darček pre milovníka zvierat

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje zvieratá, môžete im dať darček súvisiaci s touto aktivitou. Môže to byť napríklad hračka pre ich domáceho maznáčika alebo vstupenky do zoo. Inými možnosťami môže byť rôzne príslušenstvo pre zvieratá, ako sú napríklad vodítka, misky a domčeky pre zvieratá.

Darček pre milovníka wellness

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto dbá o svoje zdravie a wellness, môžete im dať darček súvisiaci s touto aktivitou. Môže to byť napríklad kvalitný masážny olej alebo olej na aromaterapiu, alebo vstupenky do wellness centra alebo na yoga hodiny.

Inými možnosťami môžu byť rôzne prírodné kozmetické produkty alebo zdravé potraviny.

Darček pre milovníka prírody

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje prírodu a výlety do prírody, môžete im dať vianočný darček súvisiaci s touto aktivitou. Môžu to byť napríklad kvalitné turistické topánky alebo batoh, alebo vstupenky na výlet do prírody s profesionálnym sprievodcom. Inými možnosťami môžu byť rôzne príslušenstvo pre výlety do prírody, ako sú napríklad kompasy alebo čelovky.

Darček pre milovníka umenia

Ak máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho, kto miluje umenie, môžete im dať darček súvisiaci s umením. Môže to byť napríklad kniha o umení alebo vstupenky do múzea, alebo reprodukcia obrazu od obľúbeného umelca. Inými možnosťami môžu byť rôzne umelecké potreby alebo suveníry s umeleckou tématikou.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button