Záhrada

5 dôvodov, prečo si kúpiť modernú kosačku

Jar klope na dvere! A s ňou prichádza aj sezóna pravidelného kosenia. Či už máte malý alebo rozľahlý pozemok, moderná kosačka pre vás bude neoceniteľným pomocníkom. Aké sú moderné kosačky a prečo by ste si mali jednu zaobstarať aj vy?

Prečo si kupiť modernú kosačku

Čo sú moderné kosačky a aké sú ich výhody?

Čo si treba predstaviť pod pojmom moderná kosačka? Určite to nemusí byť najnovšia „vychytávka“, napríklad robotická kosačka. Pokojne to môže byť aj benzínová kosačka alebo akumulátorová kosačka.

Avšak aby ste kosačku mohli označiť ako modernú, musí vám ponúknuť niekoľko výhod:

  • Úspora času
  • Jednoduchšie a pohodlnejšie kosenie
  • Množstvo doplnkových funkcií, ktoré uľahčia prácu

Môžete s čistým svedomím prehlásiť, že vaša kosačka to všetko spĺňa? Ak nie, prezradíme vám, prečo by ste si určite mali zaobstarať novú a modernú kosačku!

Dôvody, prečo modernú kosačku musíte mať!

  1. Prispôsobí sa vašej výške.Máte po kosení boľavý chrbát? V tom prípade vám pomôže moderná kosačka, ktorá umožní nastaviť výšku madla, aby sa vám držalo čo najpohodlnejšie.
  2. Disponuje pojazdom. Pravdaže, pokosiť dokážete aj s kosačkou bez pojazdu. Vďaka pojazdu si však ušetríte sily a aj množstvo času. Úplne ideálne sú kosačky s viacrýchlostným pojazdom, ktorý prispôsobíte svojmu tempu kosenia.
  3. Umožňuje bočné vyhadzovanie. Táto funkcia je ideálna pri väčšej tráve. Ak ste napríklad na chalupe len občas a tráva vyrastie poriadne vysoko, potrebujete kosačku s touto funkciou.
  4. Má centrálne nastavenie výšky kosenia. Jedným pohybom dokážete kosačku spustiť alebo zdvihnúť, a to priamo počas kosenia!
  5. Má veľké pojazdové kolesá. Ktoré si bez odporu poradia aj s väčšími prekážkami.

Samozrejme, každá moderná kosačka toho dokáže omnoho viac. Toto sú však hlavné funkcie, ktoré vám kosenie mimoriadne uľahčia!

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button