Nezaradené

Ako prilákať nových klientov a presvedčiť ich, aby nakupovali u vás?

návod ako prilákať nových zákazníkovByť podnikateľom je výhodnejšie, ako byť radovým zamestnancom. Nielenže si môžete pracovať odkedy dokedy chcete, zarobíte podstatne viac ako zamestnanec vo firme. Získať si však klientov nie je v tak veľkej konkurencii také ľahké, ako by sa vám mohlo zdať. Ak chcete prilákať nových klientov a hľadáte spôsob, ako na to, my vám v tom poradíme.

Redesign loga

Logo je to, čo si klient, ktorý si klikne na web stránku vašej firmy, pozrie ako prvé. Je to niečo, čo charakterizuje vaše podnikanie. Niečo, na základe čoho si vás klienti spájajú s danými produktami/ službami, ktoré ponúkate.

Skúste sa skontaktovať s reklamnou agentúrou a dohodnite sa na redesigne loga, poprípade sa dohodnite na vytvorení úplne nového a oveľa lepšieho loga. Uvidíte, že takáto menšia zmena môže presvedčiť klientov, aby si výrobky kupovali len u vás.

Logo musí byť na prvý pohľad zapamätateľné, vystihujúce vaše podnikateľské aktivity.

„Oživte“ fanpage stránku vašej firmy na Facebooku

Ak chcete prilákať nových klientov, aby nakupovali práve u vás, tak potom vám po redesigne loga odporúčame zamerať sa na oživenie firemnej fanpage stránky na sociálnej sieti založenej Markom Zuckerbergom – na Facebooku. Spravovanie firemnej Facebook stránky zverte opäť do rúk skúsených marketérov, ktorí vedia čo robiť, aby záujem o vaše produkty začal opäť rásť.

Na Facebooku trávi veľa času väčšina z nás, tak prečo nevyužiť práve toto vo svoj prospech?

Súťaže o produkty

Ak chcete získať nových klientov na svoju stranu, buďte iný ako vaša konkurencia. Zaujmite logom, oživte fanpage stránku na FB a robievajte na tejto stránke pravidelné súťaže.

Uvidíte, že v priebehu krátkej doby vás nedostatok klientely trápiť už rozhodne nebude. Navyše ak budete mať v tlačiarniach kvalitné náplne do tlačiarne Konica Minolta, váš biznis bude „šľapať“. Pokojne môžete tieto náplne podarovať klientom ako pozornosť za nákup, čo myslíte?

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button