Prečo

Prečo muži milujú potvory?

prečo-muži-miluju-potovryVeľa žien si asi kladie túto otázku,, Prečo muži milujú potvory? “ v snahe pochopiť, čo na tých potvorách muži vidia, keďže z takej pobehlice sa nikdy nestane poriadna matka a manželka starajúca o „teplo domova“?

Odpoveď je celkom jednoduchá…

Manipulácia s mužmi

Potvory vedia s mužmi dokonale manipulovať pomocou rôzneho typu flirtovania. Často sa ani nemusí nutne jednať o nejakú sexbombu. Dokonca sa dá povedať, že je to presne naopak. Fyzicky dokonalé ženy často nevedia svoje prednosti účinne používať.

Jednoducho povedané, v potvorách nič okrem zručnej sexuálnej manipulácie nehľadajte. Okrem toho, muži veľmi dobre vedia, že sa zaoberajú potvorou. Bohužiaľ sa im to často veľmi páči a tak ich zvodom často neodolajú.

Koniec koncov prečo by aj mali, keď na ne často doma, nič okrem obyčajného vanilla sexu, ktorý je po niekoľkých rokoch manželstva už okukaný, nečaká.

Dá sa s tým niečo robiť?

Áno, skúste svojho muža nejako sexuálne prekvapiť. Sexy prádielko, milovanie na netradičných miestach, alebo používanie rôznych pomôcok často veľmi pomáha, hlavné je aby ste neupadli do stereotypu.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button