Práca a vzdelanie

Pracujte z domu s tlačiarňou plne k dispozícii

Patríte ku skupine ľudí, ktorá sa po hromadnom presune zamestnancov dostala na home office? Mnohé firmy tento trend udržiavajú aj po uvoľnení opatrení a je možné, že vy si možnosť práce z domu nechávate ako určitú formu benefitu, ak vám to vyhovuje. Je však nutné mať k dispozícii napríklad aj tlačiareň.

Ako si vybrať dobrú domácu tlačiareň
Zdroj obrázku: FabrikaSimf / Shutterstock.com

Toner pre vašu tlačiareň

V období, kedy sa rozmohla pandémia a ľudia sa bez predošlého upozornenia dostali na home office, bolo len málo z nich pripravených na prácu z domáceho prostredia.

Pri mnohých administratívnych prácach sa nevyhnete potrebe tlačiť určité dokumenty či podklady, ktoré ku výkonu svojich povinností potrebujete. Určite sa vám budú hodiť lacné tonery, ktoré splnia svoju úlohu na sto percent.

Na stránke Extratonery.sk si môžete byť istí, že až 99 percent tovaru je na sklade a už do 48 hodín ho môžete mať doma a začať využívať.

Vyberiete si toner podľa vlastnej tlačiarne, nájdete tu tonery Samsung, Canon, Brother a iné, pričom všetky sú ostré a majú krásne plné farby. Niekomu však bude stačiť len čiernobiely toner, u niekoho sú nutnosťou aj tie farebné.

Dokumenty ihneď a vo vysokej kvalite

Tonery do tlačiarne vám vydržia najmä na základe frekvencie ich používania. Majte vždy nejaké extra balenie pripravené, aby ste neostali bez farby v tlačiarni.

U mnohých firiem je možné to, že si necháte preplatiť aj faktúru za kúpené potreby, ktoré využívate na výkon svojej práce. Informujte sa u svojho zamestnávateľa, či môže byť toto aj váš prípad.

V domácnosti sa nikdy nestratí toner ani na mimo pracovné využitie, a to najmä ak máte doma školopovinné deti. Tie si často potrebujú vytlačiť referát, obrázky na projekty či nejaké pracovné listy.

Pre menšie deti určite tlačíte maľovanky, prípadne predlohy na písanie. Kvalitné, no najlacnejšie tonery zo slovenských e-shopov sa vám doma budú určite hodiť.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button