Zdravie a krása

Ozdobte svoju tvár. Ako? No predsa krásnym úsmevom a náušnicami

Koruna krásy, viete, čo je za ňu považované? Vlasy? Alebo krásny úsmev? Často sa spomína aj jedno aj druhé. Je pravda, že krásne husté vlasy, či zaujímavý účes dokážu naozaj pridať žene na kráse, ale pokiaľ sa bude mračiť, môže vyzerať akokoľvek dokonale, želaný efekt to mať nebude.

Ako si ozdobiť tvár
Zdroj obrázka: Autor: NeonShot / Shutterstock.com

Úsmev pridá na kráse každej žene

Zato krásny úsmev dokáže často oslniť viac ako perfektný účes, či make-up. Ale aby ste naozaj mala povestný hollywoodsky úsmev, treba svojim zubom venovať dôkladnú starostlivosť. A nehovoríme len o pravidelnom umývaní zubov aj keď to je samozrejme základ nielen pre krásu, ale hlavne pre zdravie.

Ak však chcete dosiahnuť naozaj žiarivý úsmev, ktorý oslní každého, na koho sa usmejte, dopomôže vám k tomu aj domáce bielenie zubov. Myslíte si, že v porovnaní s ambulantným bielením to bude niečo menej účinné?

Nie je tomu tak. Bieliace pásiky na domáce bielenie zubov obsahujú rovnaké ingrediencie ako používajú zubní lekári. Výhodou však je, že v domácom prostredí si môžete zuby vybieliť podstatne lacnejšie.

Ozdobí niečo tvár ženy lepšie ako luxusné náušnice?

Čo vám ešte môže pomôcť k tomu, aby ste svoju krásu dotiahla do skutočnej dokonalosti? Okrem krásneho bieleho úsmevu ozdobia vašu tvár aj krásne zlaté náušnice. Nemyslíme však žiadnu bižutériu, ale skutočné kvalitné zlato.

Takéto náušnice budú nielen vyzerať lepšie, ale vám aj podstatne dlhšie vydržia. A keď budú doplnené o diamanty, dodajú aj bežnému outfitu dávku luxusu.

Nezľaknite sa však ceny. Áno, luxusné náušnice stoja minimálne niekoľko stoviek eur, ale rozhodne je to dlhodobá investícia, ktorá sa oplatí. A hlavne ak vám vybrané zlatníctvo ponúkne aj kvalitné služby, čo sa týka čistenia, či záruky.

Aby však náušnice naozaj vynikli, nezabudnite ich noseniu prispôsobiť aj účes. Bola by totižto škoda dať si krásne náušnice a kompletne ich zakryť účesom.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button