Domácnosť

Oprava strechy alebo jej výmena?

Strecha je jednou z najdôležitejších častí rodinného domu. Ak neplní svoju funkciu správne, nastávajú väčšinou veľké problémy.

Návod ako opraviť alebo vymeniť strechu

Na to aby sme sa vedeli rozhodnúť čo s problematickou strechou väčšina z nás nemá dostatočné vedomosti z danej problematiky. Preto je vhodné obrátiť sa na profesionálov. Oprava strechy je väčšinou rýchlejšie a lacnejšie riešenie. Takto sa dajú opraviť ploché ale aj šikmé strechy.

Pri oprave plochých striech sa jedná väčšinou o hydroizoláciu takejto strechy. Zjednodušene povedané aby nám nezatekalo cez strechu. Takisto je možné opraviť aj staré strechy ktoré boli konštruované pomocou azbestu.

Azbest je pre zdravie nebezpečná látka a dnes sa už nepoužíva. Na jeho odstránenie je potrebné zavolať špecializovanú firmu. Likvidácia azbestu na streche je v záujme zdravia a ak takúto strechu máte je vhodné k výmene tohto materiálu pristúpiť čo najskôr.

Na strednom a západnom Slovensku pôsobí v danej oblasti overená firma ktorej ponuku nájdete na webe www.likvidacia-azbestu.com V dnešnej náročnej dobe keď neexistujú žiadne verejné akcie a podujatia je dobré venovať čas práve takýmto činnostiam.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button