Nezaradené

Ako nudný interiér premeniť na krásny a moderný?

ako premeniť interier na modernýZ času na čas neodoláme a pozrieme si na internete, aké sú aktuálne trendy v bývaní. Zatúžime po menších zmenách, ktoré náš domov oživia a zmodernizujú. Na tom by nebolo nič zlé, keby nesprávnym výberom a kombináciou dekorácií z interiéru nevytvoríme ešte väčší chaos štýlov a materiálu. Ako teda nudný interiér premeniť na krásny a moderný? Inšpirujte sa našimi skvelými nápadmi.

Prineste si do interiéru kúsok prírody

Ak vás interiér domácnosti už dlhšiu dobu nudí, prineste si domov kúsok prírody. Na stenu za obývaciu stenu si dajte kamenný obklad, ale odporúčame vám skôr tatranský profil. Tatranské profily sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube. Sú to kvalitné slovenské obklady z dreva a sú odolné voči vlhkosti, slnku. Krásne do seba zapadajú, čo je ich najväčšou výhodou. Krásne vyniknú za obývacou stenou, na stropoch, ale i v podkroviach.

Doneste si domov kúsok prírody a kúpte si kvalitný tatranský profil. Uvidíte, že interiér vášho príbytku nebude už nikdy viac vyzerať nudne.

Kúpte si nové dekorácie – vázy, misy, drevené dekorácie

Ak máte tucet starých dekorácií, ktoré si pamätajú ešte bývalý režim, nečudo, že máte dojem, že vaša domácnosť pôsobí nudne. Skúste si interiér zariadiť v štýle minimalizmu a uvidíte, že váš domov bude opticky väčší, vzdušnejší. Kúpte si zopár nových moderných dekorácií – nové krištáľové vázy, zopár keramických váz, drevené dekorácie, slamené misy a pod. Nové vázy krásne ukážu na policiach nad televízorom, ale aj na modernom konferenčnom stolíku.

Skúste si interiér oživiť aj sadrovými, resp. drevenými dekoráciami. Ak máte v obývačke alebo v kuchyni vázu a nemáte v nej čerstvé kvety, kúpte si halúzky, poprípade si nejaké doneste z prírody a zaveste na ne drevené dekorácie.

Vpustite do interiéru viac svetla

Váš nudný interiér prestane byť nudným, keď si do interiéru vpustíte viac svetla. Namiesto tmavých a agresívnych farieb ako červenej a fialovej si steny omaľujte nabielo. Keď si okrem toho zredukujete aj nábytok, resp. kúpite nový štýlový škandinávsky nábytok, váš interiér bude vyzerať krajšie, modernejšie. Dlhé tmavé závesy vymeňte za kratšie záclony napríklad s prírodným motívmi.

Ak vám ani toto nepomohlo, navštívte predajňu nábytku v Topoľčanoch. Tam predávajú naozaj krásny, moderný a štýlový nábytok, ktorý vás určite zaujme.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button