Ako si vybraťZdravie a krása

Dámske topánky na špeciálne príležitosti – ktoré si vybrať, aby ste zapôsobili?

Nájsť tú správnu obuv na špeciálne príležitosti môže byť niekedy trochu zložité. Chcete si byť istí, že vyzeráte štýlovo, ale zároveň sa chcete cítiť pohodlne, a v prípade, že ide o pracovné stretnutie či formálnu udalosť, vyzerať profesionálne. Či už máte radi lodičky dámske, sandále, tenisky alebo preferujete poltopánky, poradíme vám, ako si vybrať tie správne topánky bez ohľadu na to, kam sa chystáte.

Aké dámske lodičky si vybrať
Zdroj foto: vlastné / blog.ccc.eu

Ako si vybrať perfektné topánky na každú príležitosť?

Pohodlie je kľúčom k nájdeniu správnej obuvi, a to nech už plánujete ísť kamkoľvek. Koniec koncov, pravdepodobne budete väčšinu dňa na nohách, takže rozhodne potrebujete obuv, ktorá vám nebude spôsobovať nepohodlie ani bolesť.

Jedným z trendov, ktorý je v posledných rokoch stále populárnejší sú lodičky dámske, ktoré sú v podstate hybridom medzi teniskou a klasickou lodičkou. Tieto topánky ponúkajú pohodlie tenisky s pridanou výškou a sofistikovanosťou samotných lodičiek. Sú skvelou voľbou pre každého, kto chce oživiť svoj každodenný šatník.

Pokiaľ chcete topánky, ktoré budú vyzerať perfektne za každých okolností, investujte do kvality. Aj keď je dôležité nájsť pár topánok, ktoré sa zmestia do vášho rozpočtu, oplatí sa tiež investovať do kvalitného páru, ktorý vydrží dlhšie.

Lacné topánky sa môžu rýchlo rozpadnúť alebo spôsobiť nepohodlie už po niekoľkých noseniach. To vedie k potrebe neustálej výmeny topánok. Investícia do kvalitného páru topánok môže byť najskôr o niečo drahšia, ale z dlhodobého hľadiska vám pravdepodobne ušetrí peniaze.

Topánky preto vždy nakupujte u overených výrobcov a dodávateľov obuvi, ako je napríklad CCC. Vybrať si môžete topánky na akúkoľvek príležitosť bez ohľadu na vaše preferencie, rozpočet alebo vkus.

Na akú príležitosť topánky potrebujete?

Pri výbere topánok jednoznačne záleží na druhu príležitosti. Chystáte sa na dievčenský večer, pracovnú akciu, rande alebo idete na rodinný obed?

Všetky tieto faktory budú určovať, čo si oblečiete, a ako sofistikovane budete chcieť vyzerať. Zatiaľ čo na rodinný obed môžete pokojne zvoliť tenisky, ktoré sa vám zídu na následnej spoločnej prechádzke, v prípade pracovného stretnutia môžu byť lepšou voľbou dámske lodičky.

Mnohí obchodní partneri sa pozerajú na to, čo máte na sebe, a tak vám práve vhodne zvolená obuv môže pomôcť urobiť dobrý dojem.

Aké topánky si vybrať?

Paleta farieb zohráva pri voľbe topánok dôležitú úlohu. Keď sa obliekate na formálnu príležitosť, vždy je najlepšie zvoliť neutrálne alebo jednoduché farby. Čierne, sivé a hnedé odtiene sú jedny z najlepších možností.

Potom nasleduje samotný výber obuvi. Existuje niekoľko druhov topánok, ktoré sú nielen všestranné, ale aj pohodlné a štýlové. Lodičky sú najlepšou voľbou pre ženy, ktoré chcú vyzerať profesionálne vždy a všade.

Môžete ich nosiť do kancelárie, na stretnutia, pracovné výlety a na akékoľvek iné udalosti, kde potrebujete alebo chcete vyzerať formálne a profesionálne.

Ihličky sú zase ideálne na večeru, rande, do baru alebo na akúkoľvek inú večernú aktivitu. Sú štýlové, prichádzajú v obrovskej škále štýlov a farieb a dajú sa nosiť so všetkým, od džínsov, cez minisukne, až po šaty a elegantné nohavice.

Veľmi všestranné sú aj chelsea topánky, ktoré budú vyzerať dobre v práci, na obede, či na večeri s priateľmi. Sú dostatočne formálne na to, aby ste si ich mohli obuť k dámskemu kostýmu, no zároveň sú dostatočne ležérne na to, aby ste ich mohli nosiť na každodenné aktivity.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button