Prečo

Chcete zamieriť do kúpeľov? Prečo si vybrať Turčianske Teplice?

Aj keď je už jar, počasie je stále pomerne nestabilné. Slnečné a teplé dni sa striedajú so sychravými a chladnými a preto sa niet čomu diviť, že váš organizmus dostáva stále zabrať. To si žiada urobiť niečo pre svoje zdravie.

Prečo si vybrať kúpele Turčianske Teplice
Zdroj obrázka: Autor: K.Decor / Shutterstock.com

Naozaj kráľovská starostlivosť

Na dennej báze sa môžete starať napríklad o dostatočný prísun vitamínov, ideálne zo zdravej zeleniny a ovocia. Ale čo takto urobiť niečo pre svoje zdravie a zároveň si aj užiť oddych od povinností všedných dní? Veď do obdobia letných dovoleniek ešte ostáva dosť času, čo takto si to čakanie spríjemniť?

Jar je totiž vhodným obdobím na kúpeľný pobyt, hoc aj na pár nocí. Na Slovensku máme kúpeľov veľké množstvo, takže máte z čoho vyberať.

Ak si chcete dopriať naozaj luxusnú starostlivosť, navštívte Zlaté kúpele Turčianske Teplice.

Obzvlášť v päťhviezdičkovom kúpeľnom hoteli Royal Palace bude o vás naozaj kráľovsky postarané tak ako tu počas noblesnej histórie kúpeľov bolo postarané napríklad aj o cisára Žigmunda Luxemburského.

Výnimočná liečivá voda a omnoho viac

V Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice je hlavným prostriedkom liečby tunajšia termálna minerálna voda.

To by samé o sebe nebolo nič neobvyklé, avšak neobvyklé sú účinky tejto vody. Má totiž vysoký obsah minerálnych látok až 1 524 mg/l. Pre predstavu výnimočnosti tohto údaju je treba podotknúť, že za liečivú sa minerálna voda považuje už ak dosahuje hranicu 1 000 mg/l.

Okrem procedúr, ktoré sa radia k vodoliečbe, môžete v Turčianskych Tepliciach absolvovať aj účinnú termoterapiu, masážne procedúry, fyzioterapiu, elektroliečbu, plynové procedúry, či si na vlastnom tele vyskúšať pozitívne účinky pobytu v saune, alebo dokonca absolvovať liečbu zlatom.

Mimochodom, okrem samoplatcov sa v Turčianskych Tepliciach venujú aj klientom, ktorí prichádzajú ako poistenci na predpis od svojho lekára.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button