Nezaradené

Ako zistíte, že váš partner nie je vo vzťahu spokojný?

návod ako zistiť že partner nie je vo vzťahu šťastnýV každom vzťahu sa občas objavia problémy, ktoré sa zdajú byť neriešiteľné, pri ktorých nedúfame, že sa vzťah vráti opäť do normálu. Sme nespokojné, lebo partner nám nevenuje dostatok pozornosti, neprejavuje lásku na verejnosti a chce tráviť čas radšej s priateľmi. Ako ale zistíte, že váš partner nie je vo vzťahu spokojný?

Problémy nerieši s vami

Keď sa vo vašom vzťahu vyskytne problém, namiesto toho, aby sa s vami o tom porozprával a pracoval na jeho vyriešení, ide za kamarátmi, poprípade za niekým, komu dôveruje a nie ste to vy.

Môže sa jednať o problém intímnejšieho charakteru – partnera bude trápiť pomerne rozšírená Peyronieho choroba a problém bude chcieť riešiť s kamarátmi. Netlačte na partnera, ale dajte mu najavo, že ste tu pre neho, nech už sa jedná o čokoľvek.

Stráca sa úcta

Keď sa začne strácať úcta z vášho vzťahu, váš vzťah už len ťažko zachránite. Ak vás partner začína ponižovať, nevenuje vám dostatok pozornosti, jednoducho povedané stráca o vás záujem, váš vzťah skôr či neskôr skončí.

Nemá zmysel byť vo vzťahu, v ktorom si jeden z partnerov toho druhého neváži. Horšie to je v prípade, ak máte deti. Tie najviac trpia, ak si partneri prestávajú rozumieť. Sú smutné, nezaujímajú ich ani ich obľúbené drevené hračky a ich prospech v škole sa neustále zhoršuje.

Je podráždený bez príčiny

Keď je partner podráždený, nervózny, aj keď nemá na to žiaden dôvod, pravdepodobne nie je vo vzťahu spokojný. Určite to nebude nič príjemného pre vás.

Budete sa snažiť o komunikáciu, ale partner vás okamžite odbije a nebude chcieť riešiť ani vyššie spomínanú Peyronieho chorobu a nie to ešte zväčšenie partnerovho penisu, ktoré by vám možno pomohlo vyriešiť problémy vo vzťahu.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button