Úvod / Voľný čas a hobby / Ako zabaliť parfum?

Ako zabaliť parfum?

ako zabaliť parfumParfumy sú veľmi obľúbené darčeky, ktoré sú vhodné pri akejkoľvek príležitosti. Techniku výberu parfumu si môžete prečítať v článku: Ako si vybrať parfum. Ako si ale poradiť so zakúpeným parfumom? Kvalitný parfum je zvyčajne zabalený do krásnej kazety a práve tá si zaslúži o to krajšie zabalenie. Neviete si rady? Poradíme vám ako zabaliť parfum?

Čo vám treba ak chcete zabaliť parfum:


Postup ako zabaliť parfúm

Váš parfum môžete zabaliť klasickým spôsobom, ako sa dozviete v rôznych článkoch. Nie je to však nuda?

zabalenie parfumu do krabičkyĎalšie možnosti, ktoré sú len o trochu náročnejšie. Na zabalenie darčeka potrebujete len o niečo viac baliaceho papiera. Pri balení postupujte obdobne ako pri klasickom balení, okrem jednej strany. Na tej strane si nechajte viac baliaceho papiera a nezalepte ju, naopak túto stranu začnete skladať do harmoniky až k samotnej škatuľke. Dajte prst do stredu naskladanej harmoniky a kraja roztiahnite akoby do krídel, v strede prichyťte lepiacou páskou. Nakoniec vytvorte mašličku a nalepte ju do stredu.

Keď už do darčekovej tašky tak s eleganciou. Okrem darčekovej tašky potrebujete aj hodvábny papier. Papier preložte na polovicu a do jeho stredu vložte parfum.

Potom vezmite hodvábny papier spolu s parfumom vnútri a vložte do darčekovej tašky. Našuchorte papier a môžete darovať.

Ako si vyrobiť vlastnú darčekovú tašku?


Ak by ste chceli byť skutočne originálny, tak si môžete darčekovú tašku vyrobiť sami. Pokiaľ máte nejakú väčšiu krabičku ako darček. Zbavte sa vrchného zatvárania.

vlastná darčeková taškaPotom krabičku oblepte, podobne ako pri klasickom balení pekným papierom, pokojne aj novinami, ktoré sú tohtoročným hitom, oblepte širšou červenou stuhou do jednej tretiny od hora, zaviažte peknú mašľu, potom dierkovačkou na širšie plochy pri horných okrajov (cca 1cm od okraja) vytvorte oproti sebe dve dierky, cez ne prevlečte dve stuhy, okraje vo vnútri zauzlite. Darčekovú tašku máte hotovú.

Ako zabaliť parfum?
5 (99.33%) 30 hlasov


Mohlo by vás zaujímať

malovanie skla

Ako renovovať maľované sklo?

Maľované sklo je stará sklárska technika, ktorá prešla dlhým vývojom. Jednoducho povedané, ide o určité …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *