Úvod / Zdravie a krása / Ako si vytrhať obočie?

Ako si vytrhať obočie?

ako si vytrhať obočieZle vytrhané obočie môže vytvoriť veľmi neprirodzený výraz tváre a pridať tvári roky. Kvôli perfektnému tvaru, ale môžete zamieriť za kozmetičkou. Dôležité je poznať správne proporcie a držať sa prirodzeného vzhľadu. Naučte sa správne si vytrhať obočie, aby ste vyzerali prirodzene.

Čo je potrebné ak si chcete vytrhať obočie:

  • pinzeta
  • ceruzka či štetec

Ako si vytrhať obočie postup krok za krokom:

obočieUrčiť správny tvar obočia je trochu matematika. Existuje, ale ľahká pomôcka. Priložte ceruzku ku nozdrám rovno pozdĺž celého nosa a vnútorného kútika oka. Tam by obočie malo začínať. Koniec obočia určíte tak, že priložíte ceruzku ku vonkajšiemu kútiku nozdier nosa a pretiahnete pomyselnú čiaru. Takto ste si určili dĺžku obočie.

pekné obočieTvar obočia by mal vychádzať z toho, ktorý vám na tvári vykreslila príroda. Obočie nikdy nemá guľatý alebo rovný tvar, tvorí ho skôr nepravidelný oblúk.

Naplánujte si vytrhávanie chĺpkov z obočia na večer, aby mala pokožka čas sa spamätať. V opačnom prípade by mohla byť pokožka obočia opuchnutá a červená.


Vytrhávajte si z obočia len tie chĺpky, ktoré sú mimo hlavnej linky. Súčasný trend je husté prirodzené obočie. Napnite kožu medzi prstami a trhajte chĺpky po ich smere. Použite ostrú pinzetu. Vytrhané obočie a jeho okolie si môžete pretrieť na záver kockou ľadu.

Tip

Pre vylepšenie vzhľadu môžete použiť ceruzku na obočie. Vyberajte len presnú farbu svojho obočia. Ceruzkou “prečešte” celé obočie, dostane tak hustejší a jednoliaty ráz.

Ako si vytrhať obočie?
4.9 (98.18%) 22 hlasov


Mohlo by vás zaujímať

srvátka a jej liečivé účinky

Ako využiť srvátku pre fyzické zdravie a pleť?

Pitie srvátky nie je pre niekoho príliš príťažlivé a lichotivé, väčšinou až do tej chvíle, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *