Domácnosť

Ako si v interiéri domu navodiť atmosféru vidieka?

Každý z nás túži mať svoj domov zariadený moderne a ukážkovo. Pri zariaďovaní sa inšpirujeme časopismi o bývaní, sledujeme aktuálne trendy a snažíme sa zariadiť si domov tak, aby vyzeral moderne.
Ak si ale chcete v interiéri vášho domu navodiť atmosféru vidieka, poradíme vám, ako na to.

Atmosféra vidieku v domácnosti
Zdroj obrázka: Autor: PinkyWinky / Shutterstock.com

Dajte šancu travertínovej obkladu, či dlažbe

Prírodný kameň travertín je veľmi obľúbeným materiálom a jasne dominuje vo viacerých moderných interiéroch. Nádherný travertín je navyše nadčasový prvok a využíva sa pri výrobe moderných obkladov a dlažieb. Ak si chcete v interiéri navodiť atmosféru vidieka, dajte šancu travertínovému obkladu, alebo travertínovej dlažbe.

V prípade, že by ste chceli podlahové vykurovanie, je práve dlažba z tohto kameňa vhodná na podlahové vykurovanie. Jedná sa o prírodný materiál, takže jeho dizajn je jedinečný a originálny v každej jednej domácnosti. Práve jeho originalita a nadčasovosť z neho robia krásny prvok moderných interiérov, aj tých s atmosférou vidieka.

Práve v moderných vidieckych sídlach je kameň dominantný. Prírodný kameň travertín je nielen produktom prírody, ale má aj bezkonkurenčnú životnosť, vyžaduje sa minimálnu údržbu a nevsakuje tekutiny, preto ho môžete použiť aj v kúpeľni.

Možno si poviete, že atmosféru vidieka vie navodiť len drevo. Drevo však nie je jediným materiálom, ktorý to dokáže. Dokáže to aj nádherný travertín.

Vyberte modernú krbovú vložku

Ak si chcete v interiéri domu navodiť atmosféru vidieka, odporúčame vám dať si do interiéru aj krbovú vložku. Objednávať moderné krbové vložky dnes môžete aj z internetu z pohodlia svojho domova.

Práve moderné krbové vložky vám dokážu navodiť atmosféru vidieka. Predstavte si, že za oknami padá sneh a vy sa so svojimi milovanými túlite k sebe v blízkosti krbovej vložky, kde horí drevo. Atmosféra tepla z krbu je typická atmosféra, ktorá sa nám spája práve s vidiekom.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button