Etiketa

Ako si nájsť vlastný štýl obliekania a vyzerať atraktívne?

Každá žena chce v spoločnosti pútať pozornosť. Takmer každá je však nespokojná s tým, ako sa oblečie, akú má postavu a že to, čo si vybrala, sa jednoducho na danú udalosť nehodí. Ako si teda nájsť vlastný štýl obliekania a vyzerať atraktívne?

Návod ako si nájsť vlastný štýl obliekania
Zdroj obrázka: MaxFrost / Shutterstock.com

Pohodlie je základ

Pri výbere oblečenia zohráva dôležitú úlohu vždy pohodlie. Môžeme vyzerať exkluzívne, pútať pohľady okoloidúcich, ale ak sa v danom oblečení necítime dobre, nestotožňujeme sa s týmto štýlom, jednoducho nebudeme mať pocit, že vyzeráme atraktívne.

Pohodlie je pri určení si vlastného štýlu obliekania základ. Môžete sa občas inšpirovať známymi osobnosťami napríklad aj na Topkách, kde sú pravidelne zverejňované články o týchto ľuďoch. Pohodlie je ale základ a treba prihliadať aj na to, že každá z vás žijete v inom prostredí.

Farby

Ak si chcete nájsť vlastný štýl obliekania, okrem pohodlia treba zohľadňovať aj farby. Nikdy nekombinujte dve výrazné farby a skúste kombinovať skôr neutrálnu s výraznejšou.

Ak sa ale prikláňate skôr k minimalistickému šatníku, odporúčame vám investovať aspoň do výraznejších doplnkov, napríklad do štýlových náhrdelníkov, či napríklad moderných hodiniek, ktoré budete dávať do kvalitnej krabičky na hodinky.

V šatníku by mali prevládať neutrálne a prírodné farby. Práve oni vám pomôžu vytvoriť si vlastný štýl obliekania, s ktorým sa budete stotožňovať. Neutrálne a prírodné farby sú totiž nadčasové a pristanú všetkým ženám.

Menej, ale kvalitnejšie

Ak chcete vyzerať atraktívne a chcete si nájsť vlastný štýl obliekania, držte sa hesla, že vždy je lepšie mať v šatníku menej oblečenia, ale nech je o to aj kvalitnejšie.

Pár kvalitných nadčasových kúskov vám dá viac ako preplnený šatník nenositeľných kúskov, resp. kúskov oblečenia na jednu sezónu. V šatníku tak budete mať len to, čo budete reálne nosiť a v čom sa budete cítiť dobre.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button