Nezaradené

Ako dosiahnuť výhru v EUROJACKPOTE či v hre LOTO?

ako dosiahnuť výhru v eurojackpoteStať sa výhercom je neopísateľný pocit šťastia a určite každý z nás by ho chcel zažiť. Avšak aj pre to, aby ste vyhrali vo finančnej lotérií musíte niečo urobiť. Šťastie si nesadá len tak, šťastie treba pokúšať. Žiaľ neexistuje návod, ktorý by Vám garantoval zaručenú výhru. Avšak, ak sa rozhodnete tipovať, pri dodržaní týchto bodov budete mať k výhre bližšie a už sa budete môcť spoliehať len na to známe šťastie.

1. Rozhodnutie vyhrať

Prvý krok k tomu, aby ste sa mohli stať potenciálnym výhercom je Vaše slobodné rozhodnutie. Je len a len na Vás kedy, kde a či vôbec sa rozhodnete zúčastniť lotérie Loto či Eurojackpot.

Asi márne budete pravidelne sledovať Eurojackpot výsledky a len zúfať, že nie ste práve Vy ten šťastlivec, ak ste ešte nikdy neskúsili šťastie a netipovali. Že vraj to nik nerobí? Čudovali by ste sa koľko ľudí nadáva, že nič nikdy nevyhrá a zapojili sa do hry možno raz. Ten istý princíp sa uplatňuje aj pri voľbách.

Ľahšie je nadávať na výsledky a neísť voliť. Nadávanie bez účasti asi máme v krvi. Samozrejme nik Vás do súťaží nesmie nútiť, ale ak nemáte rady hry tohto typu, radšej ani nesledujte výsledky a výhry.

2. Výherné čísla

Ak ste sa zapojili do hry, nezabudnite na sledovanie výsledkov. Dajte pozor, aby ste tiket nepoškodili, nezahodili či nestratili.

Ak ste nestihli žrebovanie výsledkov v televízii, nevadí! Výsledky Euromilióny či overenie tipu LOTO si môžete pozrieť i v mobile online! Stránka Pandatip.com/sk vám prináša výsledky z lotérii z celého sveta!

3. Dodržanie pravidiel

Tak ako v každej hre, aj počas hry LOTO či KENO 10 je potrebné, aby ste dodržali pravidlá danej lotérie.

Každá lotéria má svoje pravidlá a ak nebudete postupovať podľa nich, taktiež prídete o možnosť stať sa vysnívaným výhercom lákavých finančných výhier. A aby sme nezabudli, hráčom sa môže stať len osoba staršia ako 18 rokov.

  • Loto  – predstavuje číselnú lotériu, kde tipujúca osoba tipuje šesť čísel z čísel od 1 po 49. Žrebujú sa dva ťahy. V prvom ťahu sa žrebuje šesť výherných čísel a jedno dodatkové číslo a v druhom ťahu sa taktiež žrebuje šesť výherných čísel a jedno dodatkové číslo. Ak si vyberiete čísla a rozhodnete sa zúčastniť lotérie, treba len podať stávku a následne si pozrieť loto overenie tipu.
  • Eurojackpot – V hre eurojackpot sa žrebuje z dvoch žrebovacích bubnov. V jednom bubne sú čísla od 1 do 50. V druhom bubne sú čísla od 1 do 10, tieto loptičky sa nazývajú aj euroloptičky. Hráč tejto hry vyberá päť čísel od 1 po 50 a dve čísla od 1 po 10. Výhercom eurojackpotu sa stáva ten, kto uhádne všetkých sedem čísel. Avšak ak neuhádnete týchto sedem čísel, nezúfajte, ešte stále sa môžete stať výhercom. Je potrebné, aby ste uhádli niekoľko vyžrebovaných čísel v rámci jednej z jedenásť výherných kombinácií.

4. Pokúšanie šťastia na viackrát

Šťastie je vrtkavé, neúnavné a nesadá si len tak. Aj keď samozrejme existujú aj šťastní výhercovia, ktorí po prvý a jedinýkrát v živote tipovali a vyhrali.

Avšak zvyčajne ho treba skúšať. Je na Vás či budete pokúšať šťastie a koľkokrát to bude. Ale ak sa ho rozhodnete pokúšať, pokúšajte ho viackrát, nevzdávajte to na prvý raz. Premýšľajte nad tým aké volíte čísla a prečo.

Zvyčajne ľudia dávajú čísla len svojich narodenín či výročí, ale tie sú vždy len do čísla 31, pretože vyššie číslo v kalendári nenájdeme. Skúste šťastie aj vyšších čísel.

5. Treba veriť

V akejkoľvek hre či už vo finančnej alebo nefinančnej, v malej či veľkej, dokonca i pri detských spoločenských hrách, verte, že vyhráte.

Ak už od začiatku nebudete veriť vo výhru a budete si neustále dookola opakovať, že Vy to určite nemôžete vyhrať, tak ani nevyhráte. Viera má taktiež svoju váhu a okrem toho prináša pozitívnu energiu a náladu.

6. Lotériu je potrebné brať ako hru

Aj keď lotéria ukrýva vysoké, niekedy priam až hriešne finančné odmeny, stále stojte nohami pevne na zemi a berte to všetko ako hru.

Keď nevyhráte, nezúfajte a neberte to ako by sa Vám zrútil svet. Radšej vsádzajte nižšie sumy, ktoré v prípade nevyžrebovania Vám nebudú chýbať.

Zdroj obrázka: pexels.com

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button