Zdravie a krása

Aké triky vám pomôžu zlepšiť váš vzhľad?

Aj keď krása nie je všetko, mnohé ženy na nej veľmi lipnú. Estetické zákroky sú dnes bežnou súčasťou života viacerých žien. Niekedy však nie sú nutné až takéto zásahy. Aké triky vám pomôžu zlepšiť váš vzhľad?

Triky ako si zlepšiť vzhľad
Zdroj obrázka: Autor: YAKOBCHUK VIACHESLAV / Shutterstock.com

Chráňte pokožku pred UV žiarením

Ak chcete zlepšiť váš vzhľad, chráňte pokožku pred UV žiarením. Odporúčame vám v lete, ale aj v zime na horách používať ochranné krémy, ktoré budú chrániť vašu pokožku pred spálením a pred vznikom pigmentových škvŕn. Odstránenie škvŕn sa dá podstúpiť, treba im však čo najviac predchádzať.

Zvýšte starostlivosť o svoj chrup

Každý muž si pri prvom stretnutí všíma aj úsmev. Ak chcete zlepšiť svoj vzhľad, odporúčame vám zvýšiť starostlivosť o svoj chrup. Určite vám odporúčame zainvestovať do kvalitnejších prípravkov na čistenie a do dobrých pomôcok na čistenie.

Okrem zubnej pasty, ktorá nebude dráždiť zubnú sklovinu, môžete kúpiť mäkšiu zubnú kefku, kvalitné medzizubné kefky a zubné nite a na zadné stoličky odporúčame jednozväzkovú kefky.

Váš vzhľad výrazne ovplyvňuje aj kvalita vášho chrupu. Ak už vám zubár dal termín na endodonciu, to je pozitívna správa, nakoľko zub sa dá ešte zachrániť. Horšie by to bolo v prípade, ak by vám zub musel zubár vytrhnúť. Vykonávať endodonciu môžu len zubári s kvalitným vybavením.

Ak chcete zlepšiť váš vzhľad, zvýšte starostlivosť o svoj chrup a chodievajte pravidelne na dentálnu hygienu.

Používajte jemný nude make-up

Výrazný make-up vám nepridá na kráse, práve naopak. Ak chcete zlepšiť svoj vzhľad, skúste namiesto výrazných očných tieňov uprednostniť jemné líčenie očí pomocou špirály. Odporúčame používať kompaktný púder a lícenku.

Ak chcete vyzerať zvodne, jediné výrazné, čo si môžete dovoliť, je krvavo červený rúž. Vo všeobecnosti skôr ale uprednostňujte tekuté matné rúže.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button