Aké moderné prvky minimalizmu pristanú aj vašej domácnosti?

Minimalizmus, škandinávsky štýl dlhodobo patrí k najobľúbenejším štýlom bývania. Keďže dnes žijeme v hektickej dobe, po návrate z práce domov sa chceme cítiť príjemne a nechceme ešte niekoľko hodín stráviť upratovaním nepotrebných vecí a údržbe domácnosti zavalenej množstvom zbytočností. Aké moderné prvky minimalizmu pristanú aj vašej domácnosti?

Moderné prvky minimalizmu v domácnosti
Zdroj obrázka: Photographee.eu / Shutterstock.com

Dizajnový nábytok

V minimalistickom štýle sa kladie dôraz na pohodlie a práve preto sa vyberá maximálne pohodlný nábytok na sedenie a spanie a k nemu sa kombinuje dizajnový nábytok s výraznými minimalistickými prvkami. V minimalisticky zariadenom interiéri oceníte svetlý nábytok v jednoduchých tvaroch, ktorý vytvorí harmóniu v miestnostiach a poskytne vám ten najlepší vizuálny zážitok. Dizajnový nábytok však spĺňa všetky predpoklady stať sa praktickým nábytkom.

Objednávajte nový dizajnový nábytok do vašej domácnosti a základný moderný prvok minimalizmu tak budete mať vybavený.

Sivé alebo béžové dekoračné závesy v obývačke

Vašej domácnosti pristanú aj sivé alebo béžové dekoračné závesy. Sú typickým moderným prvkom minimalistického štýlu a svoje uplatnenie nájdu predovšetkým v obývačke. Môžete ich ale využiť aj v kuchyniach prepojených s obývačkou.

Je na vás, ktorú s týchto farieb si vyberiete. Obe sú typické pre škandinávsky minimalistický štýl. Čo sa týka sivej, máme na mysli výhradne len svetlú sivú.

Takéto dekoračné závesy budú skvelé kontrastovať s modernou plávajúcou podlahou, pod ktorú ste si dali tie najlepšie anhydridové potery. Cena najlepších anhydridových poterov nie je vysoká a môžete si ju dovoliť aj pri výraznejších rekonštrukciách.

Aj v škandinávskom štýle je základom pohodlie od podlahy a práve anhydridové potery vám to dokážu zabezpečiť.

Jednoduché čisté línie a svetlé dekorácie a nábytok – toto sú základné moderné prvky minimalistického štýlu.

Mohlo by vás zaujímať

Ako si vybrať čalúnenú posteľ

Čalúnená posteľ do každej spálne. Aké sú jej výhody?

Pri kúpe novej postele by ste mali postupovať opatrnejšie ako pri iných kúskoch nábytku. Je …

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.