Domácnosť

Aké moderné prvky minimalizmu pristanú aj vašej domácnosti?

Minimalizmus, škandinávsky štýl dlhodobo patrí k najobľúbenejším štýlom bývania. Keďže dnes žijeme v hektickej dobe, po návrate z práce domov sa chceme cítiť príjemne a nechceme ešte niekoľko hodín stráviť upratovaním nepotrebných vecí a údržbe domácnosti zavalenej množstvom zbytočností. Aké moderné prvky minimalizmu pristanú aj vašej domácnosti?

Moderné prvky minimalizmu v domácnosti
Zdroj obrázka: Photographee.eu / Shutterstock.com

Dizajnový nábytok v minimalistickom štýle

V minimalistickom štýle sa kladie dôraz na pohodlie a práve preto sa vyberá maximálne pohodlný nábytok na sedenie a spanie a k nemu sa kombinuje dizajnový nábytok s výraznými minimalistickými prvkami.

V minimalisticky zariadenom interiéri oceníte svetlý nábytok v jednoduchých tvaroch, ktorý vytvorí harmóniu v miestnostiach a poskytne vám ten najlepší vizuálny zážitok. Dizajnový nábytok však spĺňa všetky predpoklady stať sa praktickým nábytkom.

Objednávajte nový dizajnový nábytok do vašej domácnosti a základný moderný prvok minimalizmu tak budete mať vybavený.

Sivé alebo béžové dekoračné závesy v obývačke

Vašej domácnosti pristanú aj sivé alebo béžové dekoračné závesy. Sú typickým moderným prvkom minimalistického štýlu a svoje uplatnenie nájdu predovšetkým v obývačke. Môžete ich ale využiť aj v kuchyniach prepojených s obývačkou.

Je na vás, ktorú s týchto farieb si vyberiete. Obe sú typické pre škandinávsky minimalistický štýl. Čo sa týka sivej, máme na mysli výhradne len svetlú sivú.

Takéto dekoračné závesy budú skvelé kontrastovať s modernou plávajúcou podlahou, pod ktorú ste si dali tie najlepšie anhydridové potery. Cena najlepších anhydridových poterov nie je vysoká a môžete si ju dovoliť aj pri výraznejších rekonštrukciách.

Aj v škandinávskom štýle je základom pohodlie od podlahy a práve anhydridové potery vám to dokážu zabezpečiť.

Jednoduché čisté línie a svetlé dekorácie a nábytok – toto sú základné moderné prvky minimalistického štýlu.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button