Ako si vybrať

Aké darčeky vyberať pre muža a aké darčeky vyberať pre ženy?

Každý z nás si občas láme hlavu, čím obdarovať svojich najbližších. Niekedy máme nápad hneď, niekedy však musíme hľadať rôzne inšpirácie trebárs aj na internete.

Aké darčeky vyberať pre muža a aké darčeky vyberať pre ženy, aby sme potešili a zároveň nekúpili zbytočnosť, ktorá bude len chytačom prachu? Máme pre vás zopár tipov.

Ako vyberať darčeky pre ženy a pre mužov
Zdroj obrázka: Autor: soo hee kim / Shutterstock.com

Darčeky pre ženy

Medzi darčeky pre ženy, ktorými rozhodne nič nepokazíte, sú šperky. Najčastejšie muži nakupujú náušnice, nakoľko tam nie je potrebné vedieť veľkosť ako napríklad v prípade prsteňa, či náramku. Vybrať môžete lacné náušnice chirurgická oceľ, ktoré aj napriek nízkej cene sú luxusné a dokážu potešiť. Môžete však zainvestovať aj do diamantových náušníc, resp. celkovo diamantových šperkov.

Okrem šperkov odporúčame kupovať prírodnú BIO kozmetiku. Zainvestujte do kvalitných bio značiek kozmetiky, ktoré nedráždia jemnú pokožku.

Nebude to kozmetika kúpená v bežnej drogérii, ale bude to kvalitná, ale aj drahšia kozmetika, ktorú žena určite ocení. Keďže bude čisto z prírodných surovín, bude šetrná k pokožke, ale aj k životnému prostrediu.

Šperky a kozmetika (BIO kozmetika) sú najvhodnejšie darčeky. Ak by ste ale chceli niečo iné, kúpte partnerke koženú kabelku, poprípade zorganizujte večeru v reštaurácii pri sviečkach.

Darčeky pre mužov

Pre mužov odporúčame kupovať taktiež šperky. Ak váš partner nosí náramky, či prstene, práve takýto darček určite tiež nebude zlý.

Ak je váš partner za každú srandu, rozhodne mu kúpte veľkostne vyhovujúce tričko s nápisom, nie však s hocijakým nápisom, ale s vtipným nápisom.

Takýto darček poteší, rozosmeje, ale muž ho určite aj vynosí, najmä ak vyberiete tričko s takou potlačou, ktorá vystihuje práve vášho muža.

Okrem týchto darčekov mu môžete kúpiť kozmetiku na úpravu brady, či na holenie. Záleží, či sa váš partner holí, alebo si bradu len upravuje a zastriháva zastrihávačom.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button