Nezaradené

Na čo nezabudnúť ak otvárate predajňu, či nový sklad pre váš eshop?

Jedným z najčastejších spôsobov, ako spraviť zo svojej záľuby svoj zdroj obživy, je mať vlastnú predajňu, či eshop. A najlepšie oboje, čiže kamennú predajňu a zároveň ponúkať vzdialeným zákazníkom aj predaj cez internet.

Postup ako otvoriť novú predajňu
Zdroj obrázka: Autor: Kinga / Shutterstock.com

Určite nechcete zažiť tú bezmocnosť, keď vaše živobytie pohltia plamene

No dobre, ale čo predávať? Práve o to ide. Záleží od toho, čo je vašou záľubou. Ak je to hudba, môžete si otvoriť hudobniny.

Hádam sa nedotkneme nikoho, keď povieme, že dobré hudobniny s naozaj veľkým výberom sú u nás nedostatkový tovar. Najčastejšie si však takto plnia sny dámy, ktoré zaujíma móda. Otvoria si vlastný butik a môžu sa „realizovať“ v tom, čo ich baví, v móde.

Nech však budete vo vašej vysnívanej predajni ponúkať čokoľvek, majte na pamäti, že táto predajňa je vašim živobytím a tovar v nej vašim majetkom.

Preto ju zabezpečte nielen proti krádeži, ale aj proti strašiakovi mnohých obchodníkov, požiaru. Kvalitné protipožiarne dvere, či detektory, ktoré dokážu včas zaznamenať vznikajúci požiar, by vám rozhodne nemali chýbať ak vám ide o maximálne predchádzanie riziku.

Predaj cez internet neznamená, že všetko je virtuálne

Platí to aj v prípade, že sa chcete orientovať čisto na predaj cez eshop. Začať vo veľkom predávať tovar cez internet neznamená, že vám stačí nájsť si niekoho, kto vám pomôže s tvorbou webu, ktorého súčasťou bude pochopiteľne aj ten eshop a to je všetko. Skôr, či neskôr budete potrebovať aj skladové priestory iné, ako len vašu garáž.

A keďže v takomto sklade budete mať to, čo vás živí, čiže tovar, ktorý predávate, taktiež platí, že zabezpečenie proti zlodejom, či prípadnému požiaru by malo byť samozrejmosťou. Aj tú najziskovejšiu predajňu, či eshop totižto dokáže požiar dostať na kolená. A bola by škoda prísť o všetko kvôli neochote v úvode trochu zainvestovať.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button