Voľný čas a hobby

Leteckým zážitkom ste nikdy neboli tak blízko

Dnešná pokroková doba nám ponúka stovky možností, ako využívať svoj voľný čas. Zatiaľ, čo kedysi trávili takmer všetci voľný čas vonku alebo v záujmových krúžkoch, dnes je možností ďaleko viacej. Možnosti, ktoré sa nám dnes ponúkajú, neboli pred pár rokmi až také bežné. Letecké zážitky mali len tí, ktorým sa podarilo cestovať lietadlom. Aké letecké zážitky sa vám ponúkajú dnes?

Zážitok pilotovanie lietadla a zoskok padákom
Zdroj obrázku: Natalia Bostan / Shutterstock.com

Pri pozorovaní oblohy snívajú mnohí, nielen deti, ale aj dospelí, o tom, že sa stanú pilotmi a budú cestovať po svete. Máte ešte stále v sebe tento detský sen? Chcete si vyskúšať letieť v lietadle alebo byť blízko oblohy?

SPLNŤE SI SEN A STANŤE SA PILOTOM

Pilotovanie lietadla si môžete vyskúšať aj vy. Nemusíte sa ničoho obávať. K dispozícií vám budú skúsení inštruktori, ktorí vám nielen vysvetlia všetky letecké predpisy, zároveň vám ukážu, ako funguje lietadlo a povedia vám, aké meteorologické podmienky sú na let najvhodnejšie. Budú s vami aj v lietadle, ktoré budete pilotovať vy.

Svoj voľný čas tak môžete stráviť aj v kokpite lietadla, nielen ako bežní cestujúci. Ak poznáte niekoho, komu by sa pilotovanie lietadla páčilo tiež, môžete mu kúpiť darčekový poukaz, takýto zážitok bude určite nezabudnuteľný.

Pri riadení lietadla zaručene zabudnete na všetky problémy a budete si užívať krásne výhľady. Zážitok do konca života je istý.

ODHODLAJTE SA A SKOČTE Z LIETADLA

Ak si na samotné pilotovanie celkom netrúfate alebo by ste chceli skúsiť niečo dobrodružnejšie, môžete sa prihlásiť na skok padákom. Pocit voľného pádu vám zaručene omámi hlavu aj myseľ. Síce sa môžete spočiatku obávať, pocit voľnosti, ktorý bude nasledovať sa nedá ničím opísať. Musíte si to skúsiť.

Pred samotným skokom budete samozrejme riadne poučení o základoch zoskoku. Potom bude nasledovať cesta vrtuľníkom a samotný zoskok, ktorý si budete pamätať celý život.

Rovnako ako v prípade pilotovania lietadla, aj zoskok padákom môžete niekomu darovať ako darček.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button