Vzťahy

Darček pre partnerku, ktorý určite poteší? Wellness pobyt v Piešťanoch

Má vaša partnerka v blízkej dobe nejaký sviatok? A už máte pre ňu darček? Alebo máte problém niečo vymyslieť? A to treba myslieť na to, že ani sa nenazdáme a už tu máme Vianoce, takže ideálne bude vymyslieť si rovno dva darčeky.

Wellness pobyt ako darček pre partnerku
Zdroj obrázka: Autor: Dusan Petkovic / Shutterstock.com

Kytica a niečo k tomu? Jednoznačne wellness pobyt

Poradíme vám aspoň s jedným. Čo takto darovať svojej partnerke wellness pobyt, ktorý môžete spoločne absolvovať? Takýto darček sa hodí prakticky na akúkoľvek príležitosť, obzvlášť ak vaša partnerka obľubuje zážitkové darčeky.

Keď jej k poukazu na takýto pobyt darujete ešte nejakú „klasiku“, napríklad krásnu kyticu, bude mať niečo, z čoho sa poteší hneď a niečo, na čo sa bude tešiť do budúcna. Znie to ako dobrá kombinácia, no nie? Otázkou však ostáva, v ktorom meste by sa mal tento wellness pobyt uskutočniť? Aj na to máme pre vás jeden tip. Zamierte do Piešťan.

Piešťanské kúpele sú jedinečné najmä svojim bahnom

Ponuka príjemných wellness pobytov v Piešťanoch je dostatočne bohatá na to, aby zaujala každého. Nájdete tu pobyty zamerané na rôzne zdravotné indikácie a pre rôzne vekové kategórie. A sledovať sa určite oplatí aj sezónnu ponuku špeciálnych pobytov.

S kúpeľami a kúpeľnými pobytmi je vždy úzko spätá liečivá minerálna voda. V Piešťanoch ju pochopiteľne majú tiež, ale piešťanské kúpele sú známe ešte niečím ďalším. Ide o miestne sírne bahno, ktoré v kúpeľoch taktiež využívajú, napríklad vo forme bahenných zábalov.

Odkiaľ sa vôbec toto známe piešťanské bahno nabralo? Tvorí sa v usadeninách minerálnej vody. V podstate tak ide o svetový unikát, ktorý inde nenájdete. Má mazľavú, maslovitú konzistenciu a je oceľovomodrej až čiernej farby. Medzi jeho ďalšie vlastnosti patrí plasticita, tepelná stálosť a vodivosť a taktiež redukčná schopnosť.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button