NávodyInternet

Ako ušetriť pri nákupe kozmetiky? Predsa s pomocou zľavových kódov a kupónov

ako ušetriť pri nákupe kozmetikyNakupujete radi na internete a obľúbili ste si rôzne špeciálne akcie a zľavy, vďaka ktorým vás nákupy vyjdú o poznanie lacnejšie? Potom vás iste zaujíma, ako ušetriť za značkovú kozmetiku. Ako ušetriť pri nákupe kozmetiky? Predsa s pomocou zľavových kódov a kupónov.

Značková kozmetika, akú predstavujú napríklad Yves Rocher či Douglas, nie je práve lacnou záležitosťou. Oproti „bežným“ produktom však u týchto značiek, hoci za vyššiu cenu, máte istotu kvality.

Spomínaná značka Yves Rocher v súčasnosti vyrába viac ako 700 kozmetických prípravkov, od pleťových masiek, cez parfumy až napríklad po opaľovacie krémy.

Všetky produkty sú pritom vyrábané z prírodných látok , neobsahujú žiadne látky živočíšneho pôvodu. História značky Yves Rocher siaha už do polovice minulého storočia, dnes je jednou z najvýznamnejších svojho druhu v Európe.

Vďaka zľavovým kódom pri nákupe tovaru ušetríte desiatky percent

Nie je však pravidlom, že vás kozmetika od špičkových tuzemských a svetových výrobcov vyjde vždy drahšie než lacné varianty od menej významných firiem.

Ak využijete zľavové kupóny a kódy, máte možnosť ušetriť stovky eur. Zľava na vybrané druhy tovaru sa zvyčajne pohybuje od 20 do 50%, výnimkou však nie sú ani vyššie zľavy.

Prečo sa oplatí nakupovať v internetových obchodoch?

Tí z vás, ktorí všeobecne nedôverujú nákupom na internete, robia veľkú chybu. Musíte si totiž uvedomiť, že klasické kamenné obchody predávajú svoj tovar výrazne drahšie než internetové . Je to dané okrem iného tým, že musia platiť svojich zamestnancov.

nákup kozmetiky cez internet a zľavyKonečnú cenu tovaru ovplyvňujú aj náklady za dopravu. V neposlednom rade potom kamenné obchody platia za prenájom komerčných priestorov, za energie atď.

To všetko v prípade internetových obchodov prakticky odpadá, teda si môžu dovoliť nastaviť u svojho tovaru nižšie ceny a tým pádom nalákať aj viac zákazníkov.

Jedným z efektov je možnosť ponúkať svoje produkty s výraznými zľavami, a to napríklad práve prostredníctvom zľavových kupónov a kódov.

Kde na internete nájsť zľavové kupóny a kódy pohromade?

A teraz k tomu, ako zľavové kódy využiť a kde je vlastne nájsť. S akčnými ponukami prichádza jednotlivé internetové aj kamenné obchody, prípadne samotní výrobcovia.

Hľadanie zliav je však mnohokrát zdĺhavú záležitosťou. Na internete či hľadaním kódov v letákoch tak môžete stráviť pokojne aj niekoľko hodín.

Postup využitia zľavových kódu na kozmetiku

Výber zľavového kódu

Postup využitie zľavového kódu či kupónu je veľmi jednoduchý. Stačí si napríklad vybrať konkrétne zľavové kódy napríklad na Yves Rocher, špičkovú francúzsku rastlinnú kozmetiku.

Prechod do e-shopu a vloženie kódu

Vygenerovaný kód si potom skopírujete a prejdete na stránky e-shopu, ktorý ho poskytol. Potom si už len vyberiete tovar, o ktoré máte záujem a do príslušného poľa pri objednávke skopírovaný kód vložíte.

Pri nákupe sa vám na základe toho odpočíta poskytovaná zľava. Na kozmetiku značky Yves Rocher je napríklad v súčasnosti poskytovaná zľava až 50% z pôvodnej ceny, ak si zakúpite tovar aspoň v hodnote 30 €.

lacná kozmetikaAko vidíte, je to veľmi jednoduché, pohodlné a hlavne lákavé. Kým by ste napríklad za kozmetiku Douglas či Yves Rocher zaplatili 70 €, vďaka využitiu zľavových kupónov a kódov vás nákup na internete vyjde pokojne len na polovicu pôvodnej ceny.

Pritom skutočne stačí len navštíviť nejaký portál so zľavovými kódmi. Nemusíte hodiny surfovať po internete a predierať sa rôznymi zľavovými akciami, na danom portáli máte všetky zľavy na jednom mieste.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button