Nezaradené

Aké darčeky podarovať novomanželom?

ako vybrať správne darčeky pre novomanželovSvadba je oslavou lásky. Ak už vy tu svoju máte za sebou, ale chystáte sa tento rok na aspoň jednu, je dobré vedieť dopredu, aké darčeky vyberať pre novomanželov. Samozrejme, každý jeden manželský pár potrebuje niečo iné. Niekomu sa hodí vybavenie do kuchyne, niekomu zase korunky na nákup materiálu potrebného na stavbu/rekonštrukciu spoločného bývania. V tomto článku vám poradíme aké darčeky podarovať novomanželom?

Pozrime sa na to z tejto stránky. Čo dokáže manželský pár využiť viac – peniaze alebo konkrétny darček? Keby im napríklad kúpite kuchynské doplnky a zrovna také, aké im vyberiete, sa im nebudú páčiť. Myslíte si, že aj napriek tomu budú mať z darčeka radosť? Sčasti áno, ale keby mali na výber, určite by si kúpili niečo iné. Nech je to svadba v Žiline, alebo v akomkoľvek inom meste/ dedine, dôkladne zvážte výber svadobného daru.

Darčekové koše

Celkom zaujímavými a ani nie príliš netradičnými darčekmi budú typicky svadobné darčekové koše.

Takéto svadobné koše obsahujú len ten najluxusnejší tovar – najmä kvalitný alkohol a pravé čokoládové pochúťky, z ktorých sa roztopíte hneď, ako sa na ne prvýkrát pozriete. Sú prekrásne zabalené a čo je najlepšie, všetko je uložené v luxusných ručne robených drevených košíčkoch.

Obálka s peniazmi

Druhou možnosťou sú peniaze. Keď k tomu dokúpite krásne svadobné blahoželanie, bude to ideálny darček.

Za tieto peniažky si novomanželia budú môcť kúpiť čo im vyhovuje a najmä, nebudete sa musieť strachovať, či sa im vami vybraný darček bude páčiť. Darčekové koše sú síce fajn, ale obálka s peniazmi je ešte lepšia.

Vopred sa dohodnite na darčeku

A treťou možnosťou sú darčeky, na ktorých sa vopred s budúcimi novomanželmi dohodnete. Síce musíte rátať s tým, že novomanželia budú vedieť, čo im kúpite.

Aspoň však nebudú vedieť, aké farebné alebo typové prevedenie ste kúpili. Jedno je však isté – budú očakávať, čo im kúpite, čiže váš darček využijú a nebudú z neho sklamaní.

Podobné články

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button