Úvod / Voľný čas a hobby / Ako urobiť slávnostnú výzdobu na večierok?

Ako urobiť slávnostnú výzdobu na večierok?

dekoráciaChystáte rodinnú oslavu a chcete mať slávnostnú výzdobu na večierok, aby večierok dopadol čo najlepšie a všetci zúčastnení sa cítili dobre? V tomto prípade nesmiete podceniť výzdobu bytu, konkrétne miestnosti alebo terasy, kde sa večierok koná. A keďže dominantou oslavy je vždy pohostenie, mali by sme si nechať záležať na dekorácií jedálenského stola. Nemusíte míňať peniaze za kvetinovú výzdobu v kvetinárstve, utrhnite si kvety na záhrade alebo v okolitej prírode.

Na slávnostnú výzdobu použite dary prírody


Príroda teraz hýri farbami, vyzerá očarujúco a priamo sa ponúka ku tvorivosti. Dekorácia na stred stola vytvorená z jesenného lístia, ku ktorému môžete pridať niečo zo suchých jesenných plodov, ako napríklad bodliaky a divoké trávy. Stôl zároveň osvetlite sviečkami v zemitých farbách a vytvoríte tým tú pravú jesennú atmosféru a neformálnu výzdobu a náladu.

tekvicaFarebné listy tiež môžete použiť ako menovky. Mená napíšte na listy metalickým permanentným perom. Ak máte priehľadné sklenené prestieranie, vsuňte jeden dokonalý jesenný list pod každé prestieranie.

Jesenné kvety vo váze z tekvice

Odrežte špičku stredne veľkej tekvice, vydlabte semená a dužinu, ako keby ste chystali lampión. V spodnej časti vyrežte otvor pre zaváraninový pohár, ktorý sa do tekvice ľahko zmestí. Naplňte pohár vodou a dajte do nej kvety.

Jesennú slávnostnú výzdobu rovno z prírody

ako na slávnostnú výzdobuKrásne vyzerajúce aranžmány vytvoríme zo suchých plodov a kvetov, ktoré umiestnime na malý stolík alebo komodu, na krbovú rímsu a kamkoľvek v byte, kde nájdeme vhodný súlad s výzdobou.

Nádherné aranžmá môžeme vytvoriť s vysokou sklenenou vázou alebo použijeme hlbokú sklenenú misu, ktorú naplníme hnedou ryžou, sušenými fazuľami alebo vtáčím zobom.

Nájdu sa aj iné prosté veci, ktoré sa stanú základom pre vaše krásne a neobyčajne elegentné aranžmá. Alebo vyrazte do prírody a nazbierajte uschnuté traviny, orobince, bodliaky, mliečniky a iné rastliny s dlhými stvoly.

Číre sklo a krištáľ vytvorí zimnú atmosféru

Zabudnite na drahé aranžmány a vytvorte si sami zátišie s pohármi z vlastných zdrojov. Nazhromaždite zaujímavú kolekciu pohárov, fliaš, dekoratívnych sklenených váz a mís.

Ak máte doma brúsené sklo, pridajte ich tam tiež. Rozmiestnite tieto sklenené predmety ľubovoľne na jedálenskom stole alebo bufete a do niektorých nádob dajte obyčajné biele sviečky. Všetko bude žiariť, blýskať sa a trblietať, čo podporí slávnostnú náladu a skvelú originalitu.

Prekvapte návštevu trochou halloweenskej atmosféry


Vytvorte neobvyklý dušičkový veniec na dvere. Zoberte stránky z časopisu a zmuchlajte ich tak, aby pripomínali kvety chryzantémy. Podobnosť nemusí byť presná, ide o efekt a nie o realizmus.

Ak máte na záhrade nejaké zvädnuté a suché zvyšky ako sú listy magnólie, echinacea alebo cínie, nalepte ich na veniec. Nakoniec obviažte veniec diagonálne asi meter dlhou, širokou červenou stuhou, ktorej koniec necháte visieť. Ak máte stuhy dosť, uviažte mašľu.

Zaveste veniec na vchodové dvere a počkajte si na svojich hostí. Slávnostnú výzdobu máte hotovú a hostia môžu začať chodiť.

Ako urobiť slávnostnú výzdobu na večierok?
5 (99.23%) 26 hlasov


Mohlo by vás zaujímať

malovanie skla

Ako renovovať maľované sklo?

Maľované sklo je stará sklárska technika, ktorá prešla dlhým vývojom. Jednoducho povedané, ide o určité …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *